Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon odavagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon odavagyok érte de Mivel totál Domináns nem tűr ellentmondast és teljessen tanácstalan vagyok! Én 34vagyok Ő 29éves!

Figyelt kérdés

megismertem itt egy lányt!3napja szinte nonstop irkálunk,előző kapcsolatában a párja parancsol neki,Lelkileg kikészült,elmondom mindent nekem!Én is megnyiltam neki kiderült mindketten szeretjük a bdsm játékokat!

Rövidn megirom a lényege,ugy vettem észre nagyon kötödünk egymáshoz de azt mondta kegyetlen lesz velem,semmi se fog számitani(amit én szeretnék) mindig az lesz amit akar ha ellenkezek keményen megbüntet!Van pár olyan játék amit nehezzen viselek és rám akar erőltetni!

A lány kb.olyan szép mint egy modell!!!

Az este nagyon összekaptunk,teljessen tanácstalan vagyok mit tegyek,tudom kiröhögtök de félek tőle annyira brutál határozott!



2014. dec. 3. 08:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

amúgy meg segíteni akartam és te ugatsz le engem?

meg is erdemled hogy átb@sszanak! :D

2014. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Akinek nem volt bdsm kapcsolatban részed nem tudja elképzelni milyen ha vki szigorú és az akaratát rád akarja eröltetnie,nem egy fizetôs kis ri.b.anc Ô élvezi ezt,hogy betörhet valakit!Aki 14évesnek titulalt

annak azt üzenem olvassa el milyen tipusu kérdéseket irnak ki a 14vesek!!!

2014. dec. 3. 08:56
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl sokat gondolsz ebbe a kapcsolatba hiszen személyesen nem is láttátok egymást

biztos vagy benne hogy amit képet küldőt az igaz is biztos úgy néz ki?

2014. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Már megbocsáss, de egy bdsm játéknak egészen addig van értelme amíg mindkét fél élvezi. Ez a nő egyszerűen egy önző szadista akik rajtad akarja kiadni minden haragját.

Mi lesz akkor, ha nagy buzgóságában és amiatt, hogy nem érdekli mi lesz veled, véletlenül megöl? Például betömi a szádat, de hányingered lesz és hiába jelzel neki ő leszarja.

Alapszabály, hogy nem adunk ilyen jellegű hatalmat beszámíthatatlan emberek kezébe.

2014. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen csajt keresek
2014. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Jaguar,rengeteg dominanal megfordultam es volt olyan eset mikor egy domina kibilincselte kezem labam es megerôszakolt,ezt elmondtam neki, tudni kell mindent elmondunk egymasnak,Mivel egesz napot nem ugy kell elképzelni hogy iranyit,parancsokat oszt stb!

Szoval Ő azt akarja hogy vakon bizzak meg benne,azt mondta hogy figyelned fog rám, mert attol nagyon fáj hogy mondjuk valami lesz velem miközben alaz!Viszont 2-3óran át akarok,Természetessen pihenőkkel!

Amugy azt mondta rengeteg ilyen szolga pasi irogat itt neki,valahogy kicsit fura hogy pont én kellek neki,privatban esetleg a nevet megadom

2014. dec. 3. 09:14
 17/19 A kérdező kommentje:
Attól nagyon fél hogy miközben alaz rosszul leszek vagy ilyesmi,panik(menekülőszó)szó is van!
2014. dec. 3. 09:22
 18/19 anonim válasza:
Nem mondom hogy sok tapasztalatom van , mert nincsen, de szerintem ha szub vagy akkor azaz élet dolga hogy behodolsz neki, de egy személyes találkozo elott ne vonj le semmi komoly vélekedést , elobb tali
2014. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia,


A keresztnevét megírod? Több domináns lánnyal is megismerkedtem az elmúlt években, a keresztnevéből már tudni fogom ismerem-e. Akkor tudok tanácsot adni:)

2014. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!