Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el valakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Regota szeretem, o pedig jatszadozik velem. Szinte minden heten 1x osszefutok vele. Mindenhonnan toroltem, de nem tudom, mit kezdjek az eletemmel. Egesz nap itthon ulok, nincs mit csinaljak, mivel lehetosegem sincs...

21L


2014. dec. 3. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincsennek barátaid?

Hogy hogy nincs lehetőséged semmire?


Ha játszadozik veled,próbáld meg elfelejteni..Ha nem tudsz sehova menni,beszélgess a neten emberekkel :) Foglald le magad otthon ( takaríts,tornázz,nézz filmet )


Ha van kedved beszélni róla akkor írj rám :)

2014. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le kell foglalnod magadat valamivel, vagy valaki mással :)
2014. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!