Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfi miatt megvaltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfi miatt megvaltozni?

Figyelt kérdés

Elegem van abbol, hogy 21 eves vagyok, de egyszeruen nem talalok olyat, aki tenyleg megbecsulne. Rendes, kedves lany vagyok, nem cigizek, nem iszok, nem fekszem le minden pasival, aki megprobalkozik, megis uresnek erzem magamat. Semmi olyat nem kaptam meg egy ferfitol sem, ami tenyleg bodogga tett volna.

Mig mas, aki erkolcstelenebb, cigizik, iszik, jol erzi magat a boreben, eszreveszik a ferfiak.


2014. dec. 3. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl nagyok az elvárásaid.
2014. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress több hobbit, és akkor észrevesznek az azonos hobbit mouvelők
2014. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom sokkal inkább benned van a hiba.

Az például, hogy más lányok züllöttebb életmóddal jobban érzik magukat a bőrükben nem róható fel a férfiak számlájára.

2014. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, bár én srác vagyok, mégis azt tanácsolom, hogy ne változz meg senki miatt sem, főleg ilyen drasztikusan ne. Én például egy rendes lányra vágyom, de szerintem rajtam kívül rengeteg srác is. Egyébként én egészen biztosan nem változnék meg egy lány miatt sem, volt már, hogy ezért nem alakult jól vagy éppen nem jött össze kapcsolat, de ha megváltozol az már nem te vagy. Az a lényeg, hogy olyannak szeressen az az illető amilyen vagy és viszont.

F/20

2014. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A többi csajra nem azért tapadnak, mert isznak és cigiznek, és nem is attól érzik jól magukat. Nem is értem, hogy jön ez ide.


Először érezd magad jól a bőrödben, és az kisugárzik belőled, rögtön észre fognak venni.

2014. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hat minden vagyok, csak unalmas nem, mar bocsi!

Az emberek mind az hiszik, hogy boldog vagyok, mert sokat nevetek, hulyulok, de hiaba vagyok baratsagos a pasik azokat a csajokat veszik eszre, akik reszegen ott bukdacsolnak a bulikban, mig aki normalisan bulizik, arra ra se sz.arnak.

2014. dec. 3. 14:34
 7/12 anonim ***** válasza:
hát a csúnyára nem. :)
2014. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csunya, sot. Mas pasik szerint jo csaj vagyok, de soha nem tortenik semmi.

De mindegy, nem is ez a kerdesem!

2014. dec. 3. 14:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki jól érzi magát a bőrében, tényleg hamarabb észreveszik a férfiak. Próbáld meg te is jól érezni magad a bőrödben. Ehhez nem feltétlenül kell cigizni, inni. Mondjuk ha nagyon görcsös vagy társaságban, vagy nehezen tudsz felszabadult lenni, egy-két pohár ital nem árt, persze csak mértékkel.


Én nő vagyok és soha nem tapasztaltam, hogy attól, hogy cigizik, vagy iszik, jobban észrevennének egy nőt a férfiak.

2014. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kurtz Bickle ***** válasza:

Te jól érzed magad így? Vagy csak azért vagy ilyen, hogy ebből valamilyen erényt kovácsolj?


Csak mert úgy hangzik.


Légy olyan, amilyen belülről jön; amiben tényleg magadra ismersz. Ha nem kellesz így nekik, akkor nem illetek össze. Mert legalább tényleg téged utasítanak vissza. Annál többet senki másért nem tehetsz, hogy őszinte vagy. Az, hogy te megváltozol másért, semmiben sem különbözik attól, mint, hogy más változik meg érted. Akkor miért pont te? Semmi értelme. Sose akarj azért más lenni - főleg, ha megveted azt a bizonyos dolgot, vonást, jellemzőt, akármit - mert azt reméled, hogy úgy majd népszerűbb leszel. Ezzel csak szembeköpnéd magad, és egyel kevesebb különleges ember lenne. Ezentúl gondolj erre.


Én is üresnek érzem magam, ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy intelligens és egyedi vagyok; ezt pedig nem tolerálja a többi paraszt, nem tudnak vele azonosulni. Emiatt nagyképűnek is tartanak egyesek, de ez megint nem az én dolgom. Sokkal rosszabb lenne a helyzet, ha megpróbálnék idomulni hozzájuk. Az lenne csak az igazi üresség!


F

2014. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!