Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak ez az ország ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ez az ország ennyire felszínes?

Figyelt kérdés
Vagy máshol is ilyen rossz a helyzet?

2014. dec. 3. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2014. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerpősöm külföldön melózik, és azt mondja, ott minden nő sokkal barátságosabb, nyitottabb, de mégsem felszínesek. Amikor hazaért Magyarországra pár hete, elfogta egy fos hangulat...
2014. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Amerika még felszínesebb.


Vagy ott van a dicső Británia... Fránsze, Dójcsland... Roménié...


Felszínesség mindenhol van. Talán csak a bantu afrikai országokban nincs de ott más se nagyon.


Csak szex meg ének hogy "kókuszpálma alatt ücsörög a maki"

2014. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ma 17:45 :D
2014. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szlovákiában is sokan vannak, de ebben vezetnek a magyarok.
2014. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

a magyar nők szeretik a pénzt mert csórók,ha az nincs akkor marad a szép pofa.ÉS mivel nem egy gazdag ország,marad a külső.Érted?


anglia, franciaország,ott új erők munkálkodnak szét lesznek bomlasztva ezek az országok szerencsére. :))

2014. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos itt nagyon felszínesek az emberek :-/

#1

2014. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az USA-ban felszínesebbek az emberek, ott mindent a pénzt mozgat.

Talán annyi előny van hozzánk képest, hogy az emberek jobban élnek, emiatt több ótvar kaját zabálnak így a nők többnyire rondábbak is.

2014. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben élmezőnyösek vagyunk.

Főleg ahhoz képest hogy kikkel is hasonlítjuk össze. Amerika és a hasonló nagy országok lakói alapból nagyképűbbek a nagy és erős országuk miatt.

Ha a 10 millió körüli, vagyis kis lakosú országokat nézed, akkor az első hely biztos. Ha a szuperhatalmakon kívülieket, akkor is bővel a sor elején van.

Ezt hívják Magyar mentalitásnak, és nem egy bók...

Az itthoni emberek alapjaikban negatívak és bizony a pénz az egyik ő mozgató erő.

Ha nincs, a többség semmibe vesz. Nem mindenki, de a többség.

Ezért számítok én furának, mert engem egy cseppet sem érdekel, pedig több van, mint amennyi kötelező a megélésemhez.

Amikor kevesebb volt, akkor se izgatott nagyon, amikor több, akkor se.

Szerintem a család és a szeretet a fontosabb, de rengetegen különös tekintettel néznek ilyenkor rám, amikor ki jelentem ezt.

2014. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9esnek igaza van
2014. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!