Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyan sráccal szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan sráccal szeretnék lenni, aki fizikailag nagyobb, erősebb, vaskosabb nálam és szimpatikus az arca is, akkor én ettől felszínes vagyok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2014. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem kicsit! Pont leírtad a felszínesség jellemzőit!
2014. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Nem. De ha mégis, ez még mindig jobb, mintha letagadnád az ilyen "vágyaidat", és álszent vagy önámító módon olyasvalakivel lennél együtt, aki mellett hiányérzeted van.
2014. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Hozzáteszem, a legtöbb srác erősebb és nagyobb a barátnőjénél, az arc pedig egyértelműen számít szóval nem lesz nehéz dolgod ilyet találni.

2014. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem:) Szerintem ez minden lánynak fontosabb, nagyon rossz érzés, ha a srác alacsonyabb nálad, meg feleakkora darab, és te vagy a víziló a kapcsolatban... Én szeretem azt érezni, hogy én vagyok a kisebb..


Felszínesség az lenne, ha elvárnád, hogy három BMW-je legyen, Rolex karóragyűjteménye, négy szintes háza, és három hitelkártyája a számodra...

2014. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom felszinesseg-e, de ezzel en is igy vagyok teljesen, nem tudnek egy nalam alacsonyabb sraccal egyutt lenni, sem egy nalam gyengebbel...
2014. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van konkrét kiszemelted is, vagy csak úgy általában? Mert nem biztos, hogy Ő is ilyennek lát téged/őt. Másrészt ettől nem vagy még felszínes. Nem az alapján választunk párt, hogy mi hogy nézünk ki. A felszínesség az, amikor CSAK a külső számít az illetőben.
2014. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!