Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem meri kimutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem meri kimutatni érzelmeit?

Figyelt kérdés
A barátom valamikor nagyon aranyos velem és szeretetteljes, mások előtt is kimeri mutatni érzéseit, viszont van egy olyan időszak, amikor még kettesben sem nagyon akarja az érzéseit kimutatni, csak ha én nem veszem észre (például ha együtt alszunk nagyon édesen hozzám bújuk, és hallom ahogy kuncog, amiért aranyosan alszok szerinte) Ezt miért csinálja?
2014. dec. 3. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
merevedése van
2014. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem tudom pedig nagyon sok van.


Lehet félő ha kimutatnám elviselhetetlenül nyálas és idegesítő lennék?

2014. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a legnagyobb hiba amit egy férfi tehet az érzelmek kimutatása.
2014. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért hiba, hogyha a férfi kimutatja érzéseit?
2014. dec. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!