Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem érez semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érez semmit vagy nem tudja kimutatni az érzelmeit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki az a tipikus magányos típus és őszintén nem tudom hogy érez-e irántam valamit vagy csak nem tudja kimutatni az érzéseit.

Néha úgy tűnik nekem mintha ha átgondolná a dolgot hogy mi az elvárás és azt csinálja.

Pl. nem szokott megölelni, puszit adni. De sokszor összebújunk filmezünk, néha megsimlizi a kezem, szeret velem aludni. Sokat mesélünk egymásnak mi történt aznap, mi lesz stb. De soha nem mondja ki hogy szeret vagy kedvel.

Ekkor azt hittem hogy csak meg akar dugni de közben meg mindenkivel ilyen a barátaival is és nem tudom egyszerűen eldönteni, hogy szerelmes de nem tudja kimutatni vagy nem szerelmes és erőlteti a számára "társadalmilag elfogadott" jeleket.


Volt valakinek ilyen tapasztalata, hogy a barátja nem mutatott ki erős érzelmeket csak árnyalva?


én 21/L ő 27/F


2012. jan. 2. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A barátod b.uzi
2012. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De a fiú haverjaival is ugyan ilyen visszafogott és diplomatikus. Amúgy meg biztos nem az, az ágyban bizonyítja.
2012. jan. 2. 13:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Na várj... akkor meg is dug, csak nem mondja ki hogy szeret? :D Mert ha így van, akkor nem b u z i, hanem k ö cs ö g ...
2012. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor egy b.uzi k.öcsög aki azzal leplezi ezt,hogy dug veled,mert te meg egy hülyep.icsa vagy.
2012. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen de közben meg máshogy megpróbálja kimutatni, mindig kedveskedik valamivel, tudja hogy szeretem ha felhív vagy beszélgetünk online, tudja hogy szeretem ha mászkálunk és állandóan megkérdezi mikor van időm és sétáljunk stb. Szóval figyel arra hogy mitől érzem jobban magam vagy mit szeretek de akkor is néha ilyen félelmetesen diplomatikus még néha az ágyban is.
2012. jan. 2. 13:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Az mit jelent,hogy diplomatikus az ágyban?:D
2012. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát kislány, te hülyébb vagy, mint ahogy a kérdésedből kitűnt... spermatemetőnek használ, és ez neked még nem kettyent le?
2012. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hogy néha mindenféléről tudunk dumálni, néha jókat nevetünk, gyerekes tudd lenni, összebújunk filmezünk, eszünk az ágyban stb. Máskor meg amikor fáradt mondja menjek át hozzá mert szeretne látni, beülünk az ágyba átkarol megnézünk egy filmet és azt mondja fáradt és szeretne aludni, és vagy ott alszom vagy hazamegyek. És slussz...
2012. jan. 2. 13:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz neki.Felmosórongy vagy.
2012. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ahhh, nem tudom jól leírni a helyzetet de nem a szex miatt vagyok vele. Sok csaj otthagyta már pont emiatt mert nem tudták hogy most mi van.. és már lassan 5 hónapja vagyunk együtt nem csak szexelünk egyszer lementünk együtt hosszú hétvégére is, bemutatott a barátainak stb stb.
2012. jan. 2. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!