Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mire gondolnatok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnatok ebben az esetben? Megcsalt?

Figyelt kérdés

Ebben a honapban nem valtottam ki idoben a fogamzasgatlot,igy kesobb mar nem kezdtem el szedni.Mar regota beszelunk rola,hogy vallalunk meg egy babat,de vegul 2 napja megkertem a ferjem,hogy inkabb vegyen ovszert.Azt mondta,hogy szerinte van otthon.Ez mar eleve furan hangzott,mert az elmult 7 evben folyamatosan gyogyszert szedtem,igy nem hasznaltunk ovszert,9 eve vagyunk hazasok,de valahogy annyira tele volt a fejem minden massal,hogy nem tulajdonitottam neki jelentoseget.

Majd amikor oda kerult a sor,kertem,hogy huzzon ovszert.

Lattam,hogy keresi,vegul a ruhai kozott(oltony zsebeben?) talalt egy bontatlan csomagot.Nyilvan nem az elmult napokban vette,ahhoz tulzottan keresni kellett es nem is abbol a szekrenybol oltozkodik altalaban.

Mikor megkerdeztem,hogy miert volt itthon ovszer,mikor evek ota nem hasznaljuk,annyit mondott,hogy mert vett.

Kijottem es becsaptam magam mogott az ajtot.(a lejarati datum a csomagolason 2017,igy nem 7 evvel ezelottrol maradt meg)

Most ra sem tudok nezni,nemhogy magyarazatot kerjek.Valahogy o is sertodottet jatszik.

Mivel a csomag bontatlan volt,lehet,hogy csak tervben volt a megcsalas,ezt nem tudom.

Egyaltalan semmit nem tudok,ossze vagyok zavarodva.En vagyok a hulye es ok nelkul problemaznek? Bar ezt azert nem hiszem.Mit tennetek a helyemben?



2014. ápr. 25. 13:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted, ha meg akart volna csalni, vagy megcsalt volna, akkor megmondja, hogy van otthon óvszer úgy, hogy tudja hogy nem használjátok ? Logika. Kicsit nagy feneket kerítesz ennek.
2014. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%

Hát én csak annyit tudok, hogy olyasmit nem szoktam venni ill. magamnál tartani, amivel nincs konkrét tervem. De ezzel nem azt akartam mondani, hogy tuti megcsalt!

Azért jó lenne, ha meghallgatnád, mit mond. Higgadtan hagyd, hogy elmondja. Minél előbb kellett volna, mert így volt ideje sztorit gyártani. Viszont az meg logikátlan, hogy gumit vett, mert meg akart csalni, aztán meg lebuktatja saját magát. Ennyire biztos nem hülye! Hallgasd meg! Én is gyanakodnék, de tudod, ne ítélj elsőre;-)

2014. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
66%

Bontatlan volt nem? Akkor mirol beszelunk?


Amugy a kerdes megvalaszolasat jelentosen megkonnyitette volna, ha ajtocsapkodas helyett megkerdezed hogy 'es ugyan mi a banatnak vettel draga szivem?'

2014. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
33%
Persze mert gumi nélkül csal meg.Minek vitte volna magával ha nem használja?
2014. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%

A válasza mi volt?

Végeredményben valami célja csakvolt az óvszerrel.

2014. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
74%

"En vagyok a hulye es ok nelkul problemaznek? "


IGEN!!!!


Nekem ami logikus magyarázat, hogy azért vette, hogy ha valami gond van a tablettával (hasmenés, másik gyógyszer, stb), akkor legyen otthon tartalékba, és emiatt nem legyél véletlen terhes.


A helyedben nem hisztiztem volna, meg nem csapkodom az ajtót, hanem ELÖSZÖR BESZÉLEK vele.

2014. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
71%
A valaszat nem tudjuk, mivel a kerdezo ugy dontott, hogy inkabb tolunk kerdezi meg.
2014. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
21%
Biztosan lufiként akarta volna használni valamilyen bulin. Esetleg arra az esetre vette, hogy ha te mégsem szednéd a fogamzásgátlót.
2014. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is van itthon pedig 10éve gyógyszer szedek, és azért van ha nezán elfelejtettem volna bevenni a tablettát (egyszer fordult ilyen elő) vagy hányás ,hasmenés stb miatt kellene, legyen.

Mentségére szól,hogy azok között a ruhák között volt amiket nem használ, és nem tudta,hogy hol van mert kereste!

Mellesleg nem egészséges,hogy egy hónapig nem szeded a gyógyszert majd megint elkezded szedni!

2014. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
25%

barátnöm férje igy bukott le... minden nap sokáig dolgozott felsövezetöként, mig nem egyszer elfelejtette, az öltöny zsebéböl -kivarázsolni- az ovszert. nekik volt már 2 gyerekük, és a barátnöm spirált használt.

végül a férje mindent bevallott, elváltak.

2014. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!