Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik egymás közt miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik egymás közt miről szoktak beszélgetni? Miért kínos nekik egymás előtt kimutatni, hogy vannak érzéseik?

Figyelt kérdés
Vagyis mivel nem vagyok pasi, ez utóbbi csak feltételezés, mert minden filmben, újságcikkben vagy akármiben azt látni, hogy ha a pasi szerelmes is, de még nem volt együtt a lánnyal, haveroknak csak, na majd ma beviszem neki a lompost...meg ilyenek De ez most csak 1 pl volt. Miért ciki, ha vannak érzéseitek?

2014. dec. 4. 00:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az borzalmas ahogy a tucat lányok bánnak a férfiakkal. Sokkal nagyobb figyelmet kellene fektetniük rájuk. Ezért sérült sok pasi lelke, mert "kislányok" játszanak velük. 18N
2014. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, és ez hogy jön ide? Feltettem egy egyszerű kérdést, amire szinte senki nem bírt normális választ adni. Én soha az életben nem bàntottam meg egy pasit sem, nem hazudok, nem csalok, tisztességes és hűséges voltam mindig is. Nem az volt a kérdés, hogy a pasiknak miért van okuk arra, hogy gyűlöljék a nőket.
2014. dec. 4. 00:34
 13/20 anonim válasza:
Nos a kerdesedre vallaszolva nem ciki ha vannak erzeseink, csak a rivalikosnak akar mennyire is haverom nem szoktam elmondani, nem mintha csopogos nyalgep lennek es szegyelnem kellene. Ez nalam igy jon, van aki nyiltabban felvallalja erzeseit
2014. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
soha nem beszéltem érzésekről,csak ha valaki halálát kívántam mert az egész intenzív.
2014. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Amugy honnan tudod biztosra hogy nem bantottal meg meg eggyetlen pasit se? Amiert azt hiszed meg lehet. A lanyok akaratuk ellenere is nagyon tudnak bantani
2014. dec. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A médiával folyamatosan manipulálják az embereket, megmondják hogy kinek hogyan kell viselkednie. Az ember otthon ül a tv előtt, és azt hiszi hogy az a normális viselkedés amit a tvben (vagy akármilyen tömegkommunikációs szarban) mutatnak. Az a cél hogy az emberek egymásnak ugorjanak, és végül lesz egy nagy, magányos, elkeseredett manipulálható tömeg.
2014. dec. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

hát pl legjobb barátommal megtudom beszélni az érzéseimet és ő is velem...de pl azt, hogy szeretem a barátnőm és nem csak "szexre használom" azt bárki előtt felvállalom...de vannak olyan dolgok amiket a férfiak egymás előtt cikinek tartanak, persze bizonyos ismeretségi szint után már nem az...


de, hogy a kérdésre is válaszoljak...változó, attól függ kivel...szakmai dolgokról, jövőbeli tervekről, játékokról, hobbiról...van ugye aki a horgászásról, sportról ilyenekről beszél...

2014. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóhoz csatlakozva: társaságtól függ a dolog.

Vannak olyan régi ismerőseim (mondjuk nevezzük őket haveroknak), akik tényleg hajlamosak úgy beszélni a lányokról, ahogy a kérdésben írod. Velük például nem is nagyon lehet komolyabban beszélni. (megjegyzem, én velük sem beszélek így, nekem ez nem megy, nem stílusom)


De például a főiskolai ismerősökkel teljesen más a helyzet. Beszélgetünk mindenről: politika, közélet, bulvár, tv-műsorok, filmek, zene, a világ történései. Lányokról is, persze, de nem ilyen stílusban.

Mondjuk egyikőnk sem kifejezetten érzelgős típus, szóval nem jellemző, hogy a legbelsőbb érzéseinkről beszélgetnénk (oké, volt már rá példa; egy kis italozás után könnyebben megnyíltunk és filozofálgattunk megfáradtan a hosszú este végén), de akkor sem ilyen stílusban beszélünk.

2014. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Utolsó 2 válaszolónak nagyon köszönöm, hogy mind a két kérdésemre válaszoltak, ment a zöld kéz! :)


Egyébként oké, persze, az hogy soha nem bántottam meg senkit elcsépelt kijelentés volt, hiszen megbántani màr annyival is meglehet valakit, hogy: levágattad a hajad? Nem kellett volna...

Úgyhogy kijavítom magam, soha egy férfi szívét sem törtem össze szándékosan, persze volt hogy visszautasítottam valakit, de a lehető legfinomabban, és nem hitegettem előtte őket.

2014. dec. 4. 11:00
 20/20 anonim ***** válasza:

attól, hogy nincs (vagy ritkábban van) hiszti, vagy látványos vergődés, ez nem azt jelenti, hogy nincs érzelem.

amúgy meg attól férfi valaki, ha van önuralma- ha nincs, akkor kisfiú vagy egyszerűen csak hím!


"A folyó is ott a legmélyebb, ahol a legsimább a felszine."

(Tamás Bátya kunyhója)

2015. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!