Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalság és tapasztalatlans...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalság és tapasztalatlanság miatt van ez, vagy azért, mert rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Ha kapcsolatot akarok, én csak a külsőt nézem, a belső nem túlzottan érdekel. Ha 10/10es a nő de a belsője nem jön be, nem érdekel, és úgy is összejövök vele. Ha viszont a belsője alapján egymásnak vagyunk teremtve, de a külsőjétől undorodom, felejtős a dolog. Ez így normális, vagy fog ez változni?
2014. dec. 4. 01:03
 1/9 Dzsusztin Bibörlik ***** válasza:
Úgy irigylem azokat, akik a gyakori közönségére tudják bízni az élet nagy kérdéseinek eldöntését, és ráadásul el is hiszik. :D
2014. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor majd éhezel vagy nagy lesz a kosz vagy nem fogsz tudni beszélgetni a 10/10es növényeddel, akkor majd elgondolkozol...
2014. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd rájössz, hogy ezzel a felfogással nem lehet normális kapcsolatot fenntartani, és előbb-utóbb ráveszed magad a változtatásra.
2014. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, nekem. De pl. családalapítás vagy puszta minőségi időtöltés szempontjából sem.


Rossz ember akkor vagy, ha átvered őket. Ha elmondod neki, hogy ennyi az egész és belemegy akkor az már egy közös döntés.


Nem fogsz olyat se találni aki tökéletes külsőre és olyat se aki belsőre. Meg kell találni a megfelelő egyensúlyt.

2014. dec. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a része normális, hogy olyannal nem jössz össze akitől undorodsz, de az fura, hogy a belső ennyire nem érdekel. Az ideális az, amikor mindkettő stimmel, de te tudod, ha neked így is jó, akkor nincs semmi gond.
2014. dec. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fahéjas Alien ***** válasza:
Ez valószínüleg azért van, mert benned sincs túl sok lényegi tartalom. Olyan vagy, mint egy üres virágcserép és egy üres virágcserép csak egy másik üres virágcseréppel kompatibilis. - de az ilyenek általában meg is maradnak ezen a szinten. Amúgy ettől te nem vagy rossz ember, csak primitív és sekélyes. - de ne aggódj, ezzel te bőven a mai színvonalat képviseled (:
2014. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem csak ostoba 8-10 pontosok vannak.

megkúrálod akit meg lehet,aztán a keresgélés és a kúrások közben csak találsz olyat,akinek a társasága is elfogadható.

én is ilyen vagyok és ha nem is 10est,de egy 8ast kifogtam,aki a mellet,hogy elég jó csaj, süt főz takarít van munkahelye nem naplopó és még szeret is.

szóval a vonzó külső alap,különben meg sem látom.

2014. dec. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenki így csinálja, a férfiak és nők is. Bizony. Elsőre a külső számít, mert ha nem vonzódik a két fél egymáshoz, akkor el se indul az ismerkedés. Az, hogy a melyik fokozatban kerül eldöntésre, hogy ez hosszútávú kapcsolat-e vagy sem az teljesen változó.

Tehát nem gondolkozol rosszul, csak attól tartok, te nem is akarod megismerni őket, csak megcsinálni egyszer-kétszer. Na ez már gáz, mert egyszerűen elfogynak és nem lesz több neked. Nem azért mert mindet megcsináltad hanem mert kiégsz vagy kiismernek a környezetdbe és nem állnak szóba veled, megöregedsz stb. stb. stb. stb. Sok sikert!

2014. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
fahéjas Alien ritka nagy hulladék ember lehetsz, segítséget várok, és elkönyvelsz egy utolsó senkinek, remélem visszakapod a bunkóságod az élettől..
2014. dec. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!