Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm anyja egy szexi nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyja egy szexi nő és folyamatosan célozgat rá hogy mit csinláána velem az ágyban ( és egyéb helyeken) szerintetek hogy reaglájak rá?

Figyelt kérdés
Barátnőmet ez nem zavarja elég nyitott gondolkodású az egész család de engem egy kicsit zavar főleg miután múltkor zuhanyzás közben rám nyitott és megkérdezte beszállhat-e mellém. T mit tennétek ilyen helyzetben?

2014. dec. 4. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki a kezed a biliből.
2014. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha akarod, de a férje kifiléz


[link]


Ő a legmagasabb képen!

2014. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na neee !
2014. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én a helyedben hű maradnék és megmondanám a nőnek, hogy az vagyok...ha téged zavar, hogy mondja mond meg, ha nem zavar akkor mond meg, hogy nem zavar, de úgy sem történik meg :)


bármit mond, csinál MARADJ HŰ!!!

2014. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már a barátnőmet is otthagynám, ha nyitott gondolkodású, és nem szól semmit az anyja viselkedéséhez. Ő sem lesz különb.
2014. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon valószínű hogy kitalált dolog, de ha esetleg bárkinek ekkora szerencséje lenne, akkor nem tenne fel itt kérdéseket hanem cselekedne de keményen.
2014. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam ilyet,na és utána hogy mit tettem !

;)

2014. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz az ilyen dolgokkal! Lehet hogy tesztel téged a drága mama! :D
2014. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet bármilyen nyitott a család gondolkodása, garantáltan ki lesz téve a szüröd, ha bepróbálkozol Anyunál. Szerintem is tesztel, nem hiszem, hogy elárulná a lányát. Szexi nőként írtad le ezért valószínü, hogy volt pár pasi aki próbálkozott nála a lányán keresztül.
2014. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!