Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki 20 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 20 cm felettivel veszítette el?

Figyelt kérdés
Hány évesen?
2014. dec. 4. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

első volt, jo hogy emlékszem rá. Szerintem az első alkalom mindenkiben megragad.


mellesleg mint írtam én pontosan nem tudom csak annyit jegyeztem meg hogy 21 21 mert tudom hogy 20 fölött volt közelebb a 21-hez.

2014. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De honnan tudod? Majd egy szűz kislány biztos azzal foglalkozik szex előtt, hogy nekiáll centizni, vagy hasonlítgatni valamihez. Nekem szűz lányokkal nem ezek voltak a tapasztalataim. :D
2014. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy pontosan emlékszem hogy hogy nézett ki, én ott meglepődtem mint nyuszi a bokorban, ő pedig elmondta hogy mennyi, én meg hittem neki és tudom hogy nem hazudott, mert láttam hogy mekkora, és mondhatni hogy aktív szexuális életem van, és tudok viszonyítani.


Az első szexre viszont percről percre emlékszem. Szerintem mindenki.

2014. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"ő pedig elmondta hogy mennyi, én meg hittem neki"


Akkor az 17 volt. Jó esetben 18.


Mindenki hazudik ezen a téren

2014. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem a segglyuktól kell mérni.
2014. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!