Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki járna velem, belsőleg tökéletes,de külsőleg egyáltalán nem.

19/L



2014. dec. 5. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább semmit, gondolom, hogy úgysem szívesen mutatkoznál vele...
2014. dec. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Ő egy nagyon jó barátod lehet legfeljebb, de nem több. Hiába vannak jó belső tulajdonságai, de ha ezt a kérdést feltetted, akkor nem tudod elfogadni a külsejét, így nem lesz vonzalom. Kérdés, hogy ő mit érez irántad. Ezt beszéljétek meg négyszemközt. Ha ő többet érez irántad, mint te őiránta, akkor felejtsétek el egymást. A férfinak egy szenvedés lenne minden nap, hogy csak a barátja vagy.


17/L

2014. dec. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy egyetemre járunk.
2014. dec. 5. 01:37
 4/9 anonim ***** válasza:

#2

Inkább szenvednék örökké, minthogy elveszítsem azt, aki fontos.

Önző dolog a lelépés. Azt hinni, hogy tudja mi a legjobb a srácnak, de közben szart sem tud erről.

2014. dec. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér ;)

Melyik egyetemről van szó?

2014. dec. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miskolci.
2014. dec. 5. 01:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi miskolci van itt :O

Megnyugodtam, hogy nem rólam van szó :)

A tökéletes belső kiegyensúlyozza a nem tökéletes külsőt!

2014. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4: sztem meg az a nagyobb egoizmus, ha a pasi ugy is a csajon log, hogy kerek-perec megmondta neki a csaj, hogy eselytelen a szerelem. En is igy jartam, nem lattam ertelmet tovabbra is beszélgetni a csajjal. Leleptem, persze mi csak netes viszonyban voltunk nagy tav miatt. Es minden szo hazugsag, ha tettek nem kiserik. Igy szeretlek, ugy szeretlek, mint baratot, embert, de 2 honapja mar le sem szar a csaj. :D Mondjuk en leptem le, nekem ez nem faj, de akkor is, tudja a mail cimemet...es fura, hogy meg csak egy tetves nevnapi koszontest sem irt.
2014. dec. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak számomra szomorú ez a része az életnek.

Kedveli egymást 2 ember, erre csak azért, mert máshogy kedvelik egymást, inkább nem beszélnek soha. Pedig abból indult az egész, hogy "kedvelni". Szarság ez az egész.

2014. dec. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!