Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért mondják azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják azt hogy nem számít nekik a pénz? Miközben azt látom körülöttem hogy mindig olyat választanak akinek van mit a tejbe aprítani?

Figyelt kérdés
Eddig 3 hosszú kapcsolatom volt,majd végül mindegyik nő a tehetősebbet választotta,még a saját hugom is lóvésabb külföldi pasi mellett kötött ki.Miért kell akkor állszenteskedni?
2014. dec. 5. 06:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

A szerelemnél nem számít a pénz. De ha valaki jövőt tervez valakivel, gyereket akar, stb., akkor nyilván fontos neki, hogy a pasinak legyen egy minimális egzisztenciája.

Ez egyfajta anyai ösztön, hogy a leendő gyerek ne nélkülözzön.

2014. dec. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mellesleg attól, hogy valaki tehetősebb partnert választ, még nem jelenti azt, hogy szerelmes belé.

Honnan tudod, hogy az exed a lové miatt választotta a tehetősebb pasiját, és nem azért, mert jobban szereti őt?

2014. dec. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Második válaszoló.Az egyik konkrétan azért mert a mai napig keresné a társaságom,sokszor kérdezget ismerősökről.

Na meg persze mind a 3 esetben mindegyik pénzesebb azért elég érdekes.Egyik sem azonos státuszu velem.Azért ez elég érdekes.

2014. dec. 5. 06:41
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Elsőkörben leszögeznem,mhogy a fejemmel csóró egyetemistaként jöttünk össze( ő mar akkornis magát tartotta el diakmunkából, nemmvolt akire támaszkodhatitt volna rajtam kívül)



Pénzes pasi:

Mas kisugárzás, magabiztosabb és emiatt ferfiasabb is az összkép. Azért akarki akármit mond, hogy nem a ruha teszi az embert.. Valamennyire DE...

De eziga a másik nemreis,hgy sokkal jobban magát tudja adni egy olyan nő, aki saját jogán pénzes. Ilyen környezetben dolgozom, azért tudom.

És teny, hgy amíg nics érzelem addig sokkal vonzóbb egy csinosabb ruhába öltözött férfi, sokkal könnyebb programokat szervezni, ha van autó, vagy nekell aggódni,hogyha kitalalok valami programot( felesben fizetve is) meg fogja -e terhelni az ő pénztárcáját.

Plusz én imadom az ajándékokat, nem nagy dolgokat, csak hgy gondolt rám.. Egy olyan, akinek incsenek anyagi problemái, vagy jobban el van eresztve úgy vettem észre hamarabb gondol ilyesmire, ( 1 szelet csoki, meglepi, hogy ne kelljen főzni-tehát hoz 2 gyrost, stb nem nagy összeg egyik sem)


Plusz nem kell állszentnek lenni:

A férfiak. Acsios, egészséges külsőt keresik a bőkben ösztönszerüleg, a nők pedig ösztönszerüleg az olyan pasikat,akik majd el tudják látni a gyerekeiket...ehhez az anyagi oldal is hozza tartozik


Az emebr tudatosan ezt nem veszi észre, sőt, még leet gyereket sem akar, de az ösztönök, a biológia működik azért.


Egyébként az, hogy valaki NÁLAD pénzesebb, semmit sem jelent...nem biztos,hogy nehéz, ha 3 exed is olyat talált..

Így jött ki a lepés... Az biztos,mogy amíg nincsenek érzelmek, és nem is indult be a kémia,maz ember ankönnyebb űtat fogja választani..ez pedig nem pénzéhesség, hanem biztonságra vágyás, éstudatalatti.


Viszt ha valaki a kapcsolatotokbóo. Lépett a pénzes pasi felé, akkor valamit nagyon elrontottál, es a kapcsolatotok nem volt rendben..

Ha csakméppen utánad lett gazdagabb párjuk, akkor az nem ellened szólt.. Ezt dobta a gép éppen

2014. dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, te annyira nemes jellem vagy, hogy semmi más oka nem is lehet egy nőnek, hogy elhagyjon téged, csakis a szerény anyagi helyzeted?

Szerény vagy.

2014. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha három nőt se tudtál megtartani, és mind ugyanannál a kategóriánál kötött ki, akkor valami hiba a te készülékedben is lehet, nem gondolod?
2014. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ÉN csak a pénz miatt nem lennék együtt senkivel, de olyannal sem, akinek nincs meg az alapvetö anyagi alapja, mert egy férfit nem akarnék eltartani, az elvártható, hoyg a saját megélhetését (és ebbe a lakhatás = minimum albérlet IS beletartozik).


Szerintem egy (felnött) nö részéröl nagyfokú hülyeség lenne olyan férfivel kezdeni, aki nem képes annyit biztosítani, hoyg ha lesz gyerek, a terheség-csecsemögondozás ideje alatt el tudja a családját látni rendesen. Ugyanis ez az az idöszak, amikor egy nö nem igazán tud pénzt keresni, részben egyészségi, részben meg társadalmi okokból.


Ettöl függetlenül igen kiváncsi lennék, hogy az általad említett három!!!! esetben a "tehetösebb" férfiak CSAK abban különböztek töled, hogy több a pénzük? Mert szerintem nagy esély van arra, hogy emellett emberileg és kultúrálisan is sok elönyük van. Ugyanis aki ennyire általánosító, mint te, az elég kicsinyes, önbizalomhiányos valaki lehet csak.

Szerintem nem ártana MAGADON dolgozni, amíg személyiségileg konkurrenciaképes leszel!

2014. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Egyik sem azonos státuszu velem."


ÉS MILYEN A TE státuszod?!?!?! Minimálbér vagy alkalmi munkák?

2014. dec. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az elozo baratom jo modu csaladbol jott es eleg jol keresett. Ezt mikor megismertem es elkezdett alakulni, nem tudtam. Lakast is vett, en segitettem a felujitgatasban. Egy ideig egyutt laktunk... Hat ha minden jobb modu pasi ilyen, akkor ezentul nem kerek beloluk. Mindent felrott nekem, hogy mit vett, mennyiert, meg azt is, amit ajandeknak szant. Folyton anyagiakkal akarta kifejezni a szeretetet, gondoskodasat, holott ezerszer kertem, hogy nekem ne azzal mutassa ki, hogy ilyen olyan kajat vesz (mert amugy nagy dolgokat sosem vett, es nem is engedtem, ha akart nekem pl ruhat venni, mert nem akartam, hogy meg azt is felroja), hanem hogy fizikailag, lelkileg jobban erezteti. Nem voltam ingyenelo, tanultam, dolgoztam, haztartast vezettem, csak a szuleimre nem tamaszkodhattam, ezert volt szukos a keretem. Szoval ha penzrol volt szo, undoritoam viselkedett es meg csak rendes szeretetet sem kaptam tole. Otthagytam.
2014. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha ez minden szempontból igaz lenne, csak a gazdagoknak lenne barátnőjük, feleségük. Mivel nem így van (és ez olyan biztos, mint hogy az ég kék, tehát nem hiszem, hogy vita tárgya lenne, csak körül kell nézni), így csak azt tudom mondani, hogy vannak nők, akik a pénzes pasikat szeretik, vannak, akiknek ez nem számít.

Ez ugyanolyan, mint hogy hiába az általánosítás a férfiak közül sem mindenki a plázacicákat szereti, de vannak olyanok, akik igen.


A kérdés első részére: aki direkt pénzes pasit választ és letagadja, nyilván azért teszi, mert nem vetne ez rá jó fényt, meg nyilván azt sem szeretné, hogy a pasija fülébe jusson.

2014. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!