Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretettem egy lányt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem egy lányt. Mit tegyek? Mostmár kéne!?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Egy buliban megismertem egy lányt. Hagyta, hogy első találkozásra megcsókoljam. Meg ölelgessem, stb. Egy ribinek könyveltem el. Gondoltam elszórakozok vele majd és annyi. Viszont később megismertem jobban. Megszerettem. Egyébként kiderült, hogy még szűz, és én voltam az egyetlen akinek hagyta, hogy csak úgy megcsókoljam, stb. Nem az a típus aki minden hétvégén mással smárol, de nekem megengedte mert megfogta őt bennem valami. A közös ismerősök is mondták, hogy rendes lány, okos, de én ribinek könyveltem el. Buta voltam. Később megismertem, és rájöttem, nem az. Ez eddig oké lenne. Viszont megtudta, hogy mit gondoltam róla. Egy kedves ismerős megmutatta neki amit fb-n írtam róla még a legelején 'könnyen kapható,egynek jó lesz' . Fuh de megbántam. Sírva dobott ki. De nekem meg még sz@rabb. Mert azóta megismertem. És tökéletes nő. Szerintetek van még esély?
2014. dec. 5. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Mondd el neki az igazat, hogy csak az elején gondoltad ezt, és megismerted.
2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

A Facebook fogja tönkretenni a világot...

Amúgy egy pénisz vagy aki ismeretlenül ítél el embereket.

Én csaj helyében soha rád sem néznék többet.

2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
"Nem az a típus aki minden hétvégén mással smárol, de nekem megengedte mert megfogta őt bennem valami." Mindenkinek ezt mondja. Ne légy ennyire naív.
2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem olyan. A legjobb haverom oszt.társa és ő nem hazudna nekem. Ismeri a csajt.
2014. dec. 5. 18:24
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Az elítélhető, hogy a csaj visszacsókol, de arra nem gondolsz, hogy te semmivel nem voltál nála jobb abban a helyzetben, elvégre nem a lány kezdeményezett. Fuck logic.
2014. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jobban utána informálódtam sajna az elején kellett volna de tudom, hogy nem olyan 18 éves, jó nő, és még szűz pedig lehetett volna neki 100 de félénk egyébként nagyon félti a családja is..
2014. dec. 5. 18:26
 7/22 A kérdező kommentje:
Félek, hogy elveszítem végleg.
2014. dec. 5. 18:28
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez még nem akkora dolog, ami helyrehozhatatlan lenne, simán megmondhatnád neki, hogy félreismerted, előfordul az ilyesmi, de már tudod milyen igazából és nem úgy gondolod, mint akkor.
2014. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Még jó, hogy félti... Gratulálok!

Szerintem egy bocsánatkérést és tisztázást megér. Ha elmondod neki őszintén, de tényleg őszintén, hogy mi volt ez az egész, akkor legalább tisztázod magad. Ha nem is bocsát meg, a lelkednek könnyebb lesz.

ÉS: megtanultad, hogy senkit ne ítélj meg előre.

2014. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szegény mit érezhet. A barinőjétől tudom, hogy magát hibáztatja, meg szégyenli magát, meg sír egész nap, hogy őt ribinek tartja mindenki.
2014. dec. 5. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!