Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretettem egy lányt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem egy lányt. Mit tegyek? Mostmár kéne!?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Egy buliban megismertem egy lányt. Hagyta, hogy első találkozásra megcsókoljam. Meg ölelgessem, stb. Egy ribinek könyveltem el. Gondoltam elszórakozok vele majd és annyi. Viszont később megismertem jobban. Megszerettem. Egyébként kiderült, hogy még szűz, és én voltam az egyetlen akinek hagyta, hogy csak úgy megcsókoljam, stb. Nem az a típus aki minden hétvégén mással smárol, de nekem megengedte mert megfogta őt bennem valami. A közös ismerősök is mondták, hogy rendes lány, okos, de én ribinek könyveltem el. Buta voltam. Később megismertem, és rájöttem, nem az. Ez eddig oké lenne. Viszont megtudta, hogy mit gondoltam róla. Egy kedves ismerős megmutatta neki amit fb-n írtam róla még a legelején 'könnyen kapható,egynek jó lesz' . Fuh de megbántam. Sírva dobott ki. De nekem meg még sz@rabb. Mert azóta megismertem. És tökéletes nő. Szerintetek van még esély?
2014. dec. 5. 18:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért filozofálsz itt még mindig?! Beszéld meg vele!
2014. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Joggal feltételezted, ezt talán ő is beláthatja. Az utóéletét ismerve a történetnek meg azt láthatja be, hogy te tényleg beláttad, hogy ő nem ilyen.
2014. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Erre elbőgte magát hogy őt én csak egy ribinek tartom. Meg, hogy nem tud bízni bennem. Teljesen levan fogyva bele van betegedve. MIT TEGYEK?
2014. dec. 5. 18:42
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem érzem már jogosnak a feltételezést . A dolgokban közre játszott, hogy kicsit be is volt piálva amikor hagyta magát nekem. És életében akkor ivott először. De tényleg sok más fiú is mászott volna rá, de nem hagyta. A pia hatására meg kicsit feloldódott és nekem hagyta magát.


Más lány ilyen korban már kb. mindenen túl van...

2014. dec. 5. 18:45
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd békén a p-csába. Gondolom, hogy neked még szarabb. Lol. Késő bánat, akadj le róla.
2014. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha már elcseszted, tegyél is meg mindent azért, hogy helyrehozd. Legyél hozzá türelmes, figyelj oda rá, kedveskedj neki apróságokkal, és győzd meg arról, hogy mekkorát tévedtél akkor. Nem fair, hogy a lány szenved a te marhaságod miatt.
2014. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hogy lehettem ennyire idióta.
2014. dec. 5. 18:53
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha depressziós a lány, akkor nagyobbat nem is hibázhattál volna. De ennek a lánynak van a legnagyobb szüksége a törődésre, tehát mutasd meg neki, hogy te mellette állsz.
2014. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
Már nem azért, de ha egy lány hagy ilyeneket akkor ribi a pasi meg micsoda? A lány helyében nem azért lennék dühös mert először ribinek gondoltad, hanem az álszentséged miatt.
2014. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Basszus ez jogos. De nem ismertem még és... Amúgy meg egy kis félénk bújós lányka. És nagyon érzelmes. Más mint a többi. Okos is szorgalmas jól tanul. Én meg elcsesztem. Volt már valaki ilyen helyzetben?
2014. dec. 5. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!