Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretettem egy lányt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem egy lányt. Mit tegyek? Mostmár kéne!?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Egy buliban megismertem egy lányt. Hagyta, hogy első találkozásra megcsókoljam. Meg ölelgessem, stb. Egy ribinek könyveltem el. Gondoltam elszórakozok vele majd és annyi. Viszont később megismertem jobban. Megszerettem. Egyébként kiderült, hogy még szűz, és én voltam az egyetlen akinek hagyta, hogy csak úgy megcsókoljam, stb. Nem az a típus aki minden hétvégén mással smárol, de nekem megengedte mert megfogta őt bennem valami. A közös ismerősök is mondták, hogy rendes lány, okos, de én ribinek könyveltem el. Buta voltam. Később megismertem, és rájöttem, nem az. Ez eddig oké lenne. Viszont megtudta, hogy mit gondoltam róla. Egy kedves ismerős megmutatta neki amit fb-n írtam róla még a legelején 'könnyen kapható,egynek jó lesz' . Fuh de megbántam. Sírva dobott ki. De nekem meg még sz@rabb. Mert azóta megismertem. És tökéletes nő. Szerintetek van még esély?
2014. dec. 5. 18:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltam ilyen helyzetben, de ne itt sajnáltasd magad, meg ismételgesd, hogy elszúrtad, hanem küzdj a lányért! Virág, csoki, szép üzenet, suli előtt megvárod, stb.
2014. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én találkoztam egy fiúval de előtte már beszéltünk. Mivel énis megengedtem neki, hogy elsőn talin megcsókoljon, meg fogdosson (hozzáteszem ő volt a 2. akinek engedtem az előző kapcsolatom után) mert én már éreztem iránta valamit. Írva pedig már rátért a szexre... Rájöttem mit akar ezért hagytam is.

Mind egyformák vagytok, tisztelet a kevés kivétel! Ha nem jó nektek ha szeretnek, akkor legyen jó a kaland! Utána ne sírjon a szátok...

Ezt a lányt te már elveszítetted!

2014. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!