Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ot huztam, es fogalmam sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ot huztam, es fogalmam sincs mit vegyek neki?! Valaki valami otlet?

Figyelt kérdés

A suliban huztunk karacsonyra, es kihuztam azt az embert akit senki nem akart...probalom a legszebben vazolni.

Roma szarmazasu lany (ezzel nincs problema de a tobbivel), bunko es arrogans, igenytelen (a tipikus hajmosas fogmosas, rendszeres tisztalkodas nelkuli ember) nincsenek baratai senki nem kommunikal vele....

Lehet szegyen de ket es fel ev alatt korubeluil 2 mondatot ha valtottam vele, es fogalmam sincs mit vegyek neki, senki nem tud rola semmit.....a barataim jottek a baromsagokkal hogy borotva meg tusfurdo, de nem akarok paraszt lenni, normalis ajandekot szeretnek de tippem nincs.

Nha lenne valami itletetek ami normalis ajandek akkor legyyzi irjatok fontos.


2014. dec. 6. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy tábla csoki? Azoknak a fogaknak már úgyis mindegy.
2014. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt nem írtad hány éves, de ha veszel neki valami szépen csomagolt csokit, esetleg egy illatgyertyát vagy ilyesmit mellé, az elég általános ajándék, szerintem nem nagyon tudsz vele melléfogni
2014. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki csokit.
2014. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csoki és még több csoki. Vagy ha mindenképp ragaszkodsz hozzá: vm bögre, toll, pici kép (pl. virágos, cicás)...

Klasszikus ajándékok ilyenkoramik semmiféle érzelmet nem közölnek.

2014. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 eves amugy
2014. dec. 6. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!