Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy alapból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy alapból mosolygós és kedves mert annak kell lennie, vagy azért az mert szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés

Egy üzletben lévő pénztárnál dolgozó lányról lenne szó.

És mennyire probléma ilyen helyzetben ott a munkahelyén elhívni meghívni őt valamire?

Szóval ott kezdeményezni?

Eddig baráti körből ismertem meg mindig a nőket. De most adódott ez a helyzet.


27/F


2014. dec. 6. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ha nem jön össze akkor tudsz e másik üzletbe járni vásárolni :)
2014. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fahéjas Alien ***** válasza:
Hát... ha megszeretnéd ismerni és elhívni, akkor a munkaideje végén tégy így szerintem... mert aközben szerintem nem aktuális ... de most csak belegondolva az én munkahelyi helyzetemre, ahol nekem is mindig mosolyognom kell és kedvesnek lenni... mindenkivel így viselkedek, nemtől függetlenül... szóval... ráadásul nekem még beszélgetnem is kell az emberekkel stb... szóval nyitottabb és közvetlenebb.
2014. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor fog kiderülni, ha randira hívod.

Az is lehet, h a mosoly munkaköri kötelessége.

2014. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es. Igen, ha nem lesz a válasz biztos nem fogok többet oda járni :)
2014. dec. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!