Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen fiúkért érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúkért érdemes bármit is megtenni?

Figyelt kérdés
Elmentem 1 buliba, ahova a legjobb barátnőimmel mentem táncoltam velük. egyszer csak oda jött 1 fiú hozzám, egész este táncoltunk, csókolóztunk. a kapcsolatot nem igazán tartottuk csak az egyik haverján keresztül nemrég elmentem 1 buliba ahova tudtam hogy Ő is eljön, el is jött. Megkeresett. Táncoltunk megint és kavartunk. egyszer csak megkérdezte hogy valami máshoz lenne-e kedvem. erre a válaszom az volt hogy NEM. de Ő továbbra is ott maradt, kiderült hogy nem a komoly kapcsolatok híve, de megfordult e fejében az is elvileg hogy velem lehetne. amikor mondtam neki hogy megyek lekapott és nem akart elengedni. de sajnos még csak kétszer találkoztunk és Ő nekem nagyon bejön, Én is Neki.

2014. dec. 6. 18:41
 1/5 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Semmi esetben sem, és más esetben is csak akkor, ha mindkét fél nyitott... nemtől függetlenül.
2014. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
100%
Ez inkább úgy hangzik mint egy B terv, az őszinte taktika nem jött be, akkor "felszed", "jártok", és lesz úgy szex.. Ha nagyon sokáig húzod a fejét és randiztok, beszélgettek, petting maximum sokadik találka után, akkor akár...
2014. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, fa sziként mondom, hogy óvakodj az olyan srácoktól, akik egy buliban lesmárolnak első találkozásra úgy, hogy nem is ismernek. Csak meg akar dugni.
2014. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem érdemes. A kérdéséből ítélve láthattad, hogy neki csak a szex kell. Az nagyon kevés egy párkapcsolathoz, hogy valaki bejön.
2014. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NE!
2014. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!