Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes megtenni, vagy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megtenni, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Szóval egy régi barátnőmmel már elszaladt a ló és összevesztünk, mert mindig kihasznált és fájdalmat okozott. A dolog ott kezdődött, hogy 2 éve osztálytársak lettünk(akkor nekem már tetszett egy fiú) és rá 3 hónapra ő betegesen elkezdett rajongani a fiúért. Azóta húzza halasztja a dolgot és én nem akartam neki rosszat ezért eltitkoltam a fiú előtt, aki végülis nagyon jó barátom lett. Én türelmesen vártam majdnem 2 évet, hogy lépjen a lány...de megőrülök, mert mindig csak panaszkodik, hogy a fiú nem is figyel rá, meg nekem sírta ki magát, hogy ő nem fogja megmondani neki, hogy szereti... Hát oké... én türelmes voltam, de most hogy összevesztünk és tegnap a fiú azt monda nekem, hogy szeretné ha nem csak barátok lennénk, én nem tudom mit tegyek... Próbálom megmagyarázni magamnak, hogy nem várhatok tovább, de a régi barátnőmnem fájdalmat okoznék vele:S:S... Mit gondoltok erről?
2010. dec. 12. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

mondj szépen igent :P

ha ekkora suttyó a bnőd akk szard le :P ne legyen már fontosabb az ő valszeg nem létező érzései mint a tiéd :P


19ff

2010. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyedben nagyívben lesz@rnám, hogy a csajszi mit gondol, azt tedd ami neked a legjobb, és ha neked összejönne a sráccal akkor ne halaszd el..
2010. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Boldogtalan lennél más miatt? SOHA ne tedd!!!Lehet ő lesz a nagy Ő!
2010. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hadd döntsön a fiú. Ha téged választott, fogadd el.
2010. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!