Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem jobbak a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem jobbak a fiú barátok, mint a lány barátok?

Figyelt kérdés
20L

2014. dec. 6. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
írj nekem :)
2014. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor hallom azt, hogy a fiúknak hátsó szándékaik vannak.

Szerintem meg inkább a lányoknak vannak hátsó gondolatai.

Akármit is teszel, ha nem is mondja ki akkor is irigykedik rád.

Nehéz olyan lány barátot találni aki mindent komolyan megoszt a másik lánnyal, ezért is keresnek fiú barátot a lányok.

Itt viszont megvan annak a veszélye, hogy erősebb vonódás alakulhat ki a két fél között vagy rosszabb esetben egyoldalú szerelem.

2014. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A fiúk csak azért tepernek annyira barátként, mert be akarnak jutni a bugyidba. Akkor is, ha ezt te nem érzed. Na persze nem biztos, hogy ezt így meg is fogalmazták már magukban, de nyilván örülnek, ha a társaságot gazdagítja egy lány.
2014. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 GVivi ***** válasza:
Nem mind. Vannak kivételek. Nekem van egy fiú barátom egyáltalán nem nyomul, nagyon rendes, mondhatni a szerelmi életemet is simán meghallgatja és nem mondja el senkinek sem.Megbízható,az a fiú többet segít nekem mint a többi lány.Sokkal jobban bízom benne mint a barátnőmben, akit amúgy nem is tudom, hogy a barátnőm-e.
2014. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha tehetném egész nap velük lógnék, beszélgetnék. :)
2014. dec. 6. 20:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember számít, nem a nemi hovatartozása...
2014. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 GVivi ***** válasza:
Ebben mondjuk van igazság..:)
2014. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam régen, de túl sok barátnőmet veszítettem már el. Elegem lett belőlük. Nyilván vannak kivételek, de egyet sem ismerek.
2014. dec. 6. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak fiú barátaim vannak... Nem szeretem a nőket. :D Kivétel kb 3-at, akik a barátaim. Talán azért mert lelkiekben én is inkább fiúsa vagyok.
2014. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fúj. Hordd el magad meg a beléd nevelt nőutálatot.
2014. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!