Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, valamiért nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, valamiért nagyon félek a párkapcsolattól. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, még nem voltam lánnyal és eddig 1 barátnőm volt, és vele se mélyült el túlságosan a kapcsolat. Vagyis tapasztalatlan vagyok. De ezzel együtt úgy érzem, hogy kifejezetten félek. Sokszor valami tök rossz érzés fog el, ha egy lánnyal közel kerülünk érzelmileg, pl. kicsinek, gyereknek érzem magam, és úgy érzem, "szennyes" vagyok belül, vagyis bűntudatom is van. Azt gondolom, hogy ez utóbbi azért lehet, mert a szexualitásomat rejtekutakon, titkosan éltem meg, és van néhány, kissé bizarr érdeklődési köröm ilyen téren (pl. domina). És nyilván félek az első alkalomtól is.



Mit tegyek ez ellen? Vagy ez normális?


2014. ápr. 28. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mit lehet ez ellen tenni, de jó a kérdés, engem is érdekel, mert én is pont ezt érzem, csak talán kicsit más okokból. 22L
2014. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasolló helyzetben vagyok, de én attó félek hogy nem tudnék megfelelni a nő elvárásainak.

23f

2014. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Dettó!
2014. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szuper, nyithatunk egy klubot :D
2014. ápr. 29. 00:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár kár, hogy ezzel semmivel nem kerültem közelebb a kérdés megoldásához.
2014. ápr. 29. 20:15
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdést azért emeltem ki, hogy új válaszokat kapjak.
2014. máj. 2. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!