Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek a szerelem érzésétől,...

Félek a szerelem érzésétől, vagy magától a párkapcsolattól inkább?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy nagyon aranyos pasival. Nem volt még barátom, "igazi" szerelmem sem. És most igencsak kezdenek komolyabbra fordulni a dolgok, és félek tőle. Félek, hogy mi lesz, vagy milyen lesz. Néha rámtör olyan érzés, hogy leginkább visszalépnék és nem akarom. De közben alig várom, hogy beszélgessek vele és a találkozókat is. Nagyon összhangban vagyunk. Tetszik is, szerintem kölcsönös is a dolog. Önbizalmam az nincs, semmi. De akkor is, nem tudom, hogy igazából mitől tartok. És miért viszakozok ennyire. Kérlek segítsetek. 19/L
2014. szept. 4. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
De édes vagy.:) Nekem erre volt egy jó módszerem régen: megbeszéltem magammal, mi történhet. Kamu, átver, megcsal, elhagy. Túlélem? Igen. Addig is törődnek velem, történik valami. Tanulhatok belőle, új élmény. Félni normális, és az is, ha ezt legyűröd, és kockáztatsz. Minden kapcsolat új tapasztalat, akár jó akár nem. Bátorság, és gondolj arra, micsoda élményeid lesznek, ha nem jön össze, legalább próbálkoztál, az pedig már nyert csata:)
2014. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!