Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az életnek? :/

Zsebvirág kérdése:

Van értelme az életnek? :/

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, a középiskolai éveim szörnyűek vtak, a kortársaim nem fogadnak el, magányos vagyok. Munka illetve pénzszerzés terén is szerencsétlen vagyok, nincsenek rokonaim, egy szóval egyedül vagyok. Van így értelme a létezésnek? :(


20/F



2014. nov. 15. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

barátokat még szerezhetsz, a jövőben még lehetnek boldog éveid, ha nem leszel magadba forduló, el fognak fogadni és nem leszel magányos

minden csak rajtad múlik, még lehet boldog életed

pont ez az értelme, még bármi megtörténhet ha teszel is érte

2014. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Így tényleg nagyon rossz,de valami oka csak lehet annak,hogy nincsenek barátaid,nem?

Próbálj nyitni az emberek felé,ne add fel.

2014. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nincs! Majd rájössz évek múlva!
2014. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Értelmet neked kell az életedbe vinned :) pl ha nem vagy megelégedve a külsőddel, akkor járj edzeni. Ha sikeres akarsz lenni, akkor tanulj és mondjuk menj külföldre. Ha biztos anyagi helyzetben vagy, akkor akár tudsz utazgatni, lesz feleséged és egyebek.. akkor már nem fogod magad ilyen feleslegesnek érezni :). Egyébként olyan nincs, hogy nincs rokonod.. hogy lehet ez? :D
2014. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
Nem nincs értelme az életnek. nem ertem miert nem én vagyok ott pl ha elut valakit a busz vagy halalos baleset történik? Miért kell élni ha nem látom értelmét az életemnek.
2014. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmi biztatót nem tudok írni. Akinek van családja vagy rokonai, annak annyiból könnyebb, h jobb esetben van kihez szólnia meg támogatják pénzzel. Ettől még a legtöbb szülő és rokon borzalmas, parancsolgat, mindenbe beleszól.


Barátokat meg a mai világban borzasztó nehéz találni, az emberek többsége felszínes, megbízhatatlan, bármilyen kapcsolatra alkalmatlan.


Neked kell kézbe venned az életed, harcolni a céljaidért, mert az emberek önzők. Ha sokáig keresgélsz és elég kitartó vagy, talán megtalálod azt a néhány embert, akivel ki lehet alakítani normális kapcsolatot.

2014. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valami oka van ennek,hogy nincsenek barátaid egy időben nekem sem voltak,aztán lettek.Majd eljön az idő amikor neked is lesznek.Menyjél el olyan helyekre ahol barátokat szerezhetsz például shaolin kungfuzni,vagy capoierázni.Ilyen befizetős helyeken bármikor lehetnek barátaid.Vagy menyjél el táncolni például hastánc órára,ha sokat jársz ilyen helyekre lesznek barátaid egy idő után.
2014. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Te jó ég, elkezdtem olvasni itt az emberek kategóriát és lassan depressziós leszek.

Persze, hogy van értelme az életnek! Ne csak sajnáltasd magad, tegyél ellene és változtass! Nehéz megtenni az első lépéseket, hiszen fél az ember a kudarcoktól, de ezen változtatnod kell, méghozzá sürgősen.

Az én középiskolás éveim és szörnyűek voltak, de az már a múlt, kikerültél onnan. Barátokat könnyen szerezhetsz, csak nyiss az emberek felé. Járj el programokra, koncertekre, ismerkedj emberekkel. Keress olyan munkát, ami szeretsz csinálni. Esetleg végezz el egy OKj-s vagy hasonló tanfolyamot, vagy iratkozz be egyetemre. íitt is megismerhetsz embereket, új dologokat tanulhatsz és esetleg lesz egy szakmád, amivel el is tudsz helyezkedni.

Fiatal vagy, előtted van még az egész élet. Ne csak siránkozz, változtass a dolgokon. Rajtad múlik az egész.

2014. nov. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Érdemes telefonálnod az Ifjúsági Lelki Elsősegélyhez. a 137-00 ingyenes számon éred el Telekom vagy T-mobile számról (fülkéből is) hétköznapokon 9-21 óra között.
2014. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az életnek csak annyi értelme van, amennyit adsz neki. Ha a világ nem fogad el, te se fogadd el a világot! Mi joga van a világnak arra, hogy téged kirekesszen? Semmi! Mi a megoldás? Gazdagodj meg, legyen hatalmad és aztán a képedre formálhatod az emberiséget (legalábbis egy részét).
2014. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!