Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több exemet megtaláltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több exemet megtaláltam a rosszlányokon. Veled volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Volt, akiről tudtam a rafkót, de olyan is akinél meglepett. Van még így valaki?
2014. dec. 7. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, de még lehet az élet hosszú :D
2014. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bár mekkora lazaság lehet, bejelentkezni az exednél aki prosti egy menetre :D Full extrásra ha van lovetta
2014. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ne bohóckodjunk már, hogy fizetnék értük! Főleg azok után :DD
2014. dec. 7. 12:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Link?
2014. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4


Miért ne? Mindent megtehetsz ha kell neki a pénz :D Olyanokat főleg amit sosem engedett de itt igen jópézé

2014. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy minden extra megvolt, és nem kellett nagyon kérnem, v meglepetés volt, v h mutat vmit h tetszik e :D
2014. dec. 7. 12:52
 7/15 anonim ***** válasza:

#7


Akkor viszont ez volt az oka, hogy amúgyis egy ótvar nagy ribi volt :D


Minden csaj gyanús akkor aki mindent megenged vagy követel... :D Ki tudja mit csinál(t) titokban

2014. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest elég szépen kisuvickolták a lakást és jó kajcsit főztek, már aki nem sózta el :DD
2014. dec. 7. 12:54
 9/15 anonim ***** válasza:

nem otthon csinálták ne aggódj :D


Az ilyen prostiknak van általában albérletük valahol amit több prostival közösen bérelnek aztán egyeztetnek mikor ki megy oda ügyféllel.


De azt is szépen kitakarítják, hiszem muszáj, hogy az ügyfél azt kapja amit kifizetett. (mármint ha nem az 5000-es kategória).


Jobb prostik akár hatalmas házat is bérlhetnék egyedül, de az már a profi kategória.

2014. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

nem ott de igen


már 3 éve nem is láttam gondoltam felhívom poénból

le is dumáltam vele a találkozót


ingyé bevállalt :D

2014. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!