Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esemény utáni tabletta és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta és alkohol?

Figyelt kérdés
tilos?
2014. dec. 7. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a leírását :)
2014. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs benne szó az alkoholról
2014. dec. 7. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholnak nincs befolyása a tabletta hatására. Hogyan lenne, az a hormonrendszerre hat, az alkohol meg az idegrendszerre.
2014. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mit tudom én hogy lenne rá hatással? csak nem akartam kockáztatni. köszi a választ:)
2014. dec. 7. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
esemény utánit jórészt segg másnaposan eszik 90%ba ha ártana az igencsak csökkentené a lakosságot
2014. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat en nemtudom milyen statisztikabol allitottad ossze azt a 90%-ot, de ez nem igy van. Persze sokan olyankor, igen, de nagyon sokan baleset miatt, vagy amiar nem epp baleset, hogy "hopp nem vette ki".

Nalam pl baleset volt, elelvezett bennem,vagyis az ovszerbe elvezett bennem, de kiszakadt. (Elotte masfel evig soha nem volt baj ovszerrel)


De szerintem ez egyaltalan nem hulye kerdes!! oke, hogy hormontabletta, de a figamzasgatlo is hormontabletta, es ha iszol, nem akkor nagy szazalekban csokkenti a hatasat, mivel szedtem fogamzasgatlot es tajekoztattak tobbek kozt errol is.

2014. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az alkoholfogyasztás alapvetően nem befolyásolja a hormonális fogamzásgátló tabletták hatásmechanizmusát, tehát a biztonságosság megmarad. Nagyobb mennyiségű alkoholfogyasztás esetében viszont nem állja meg a helyét
2018. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!