Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, de beszélő viszonyban maradtunk. Elkezdte pedzegetni, h nem voltam az ágyban nagy durranás, erre megjegyeztem, hogy volt már nála ügyesebb lánnyal is dolgom. Persze csak visszavágásból mondtam, mert mivel szerintem minden ember más és más, nem szoktam rangsorokat állítani. Viszont nem értem, hogy miért akar belém rúgni? Jóban maradtunk, segítek ha baja van, ráadásul ő szakított velem.. Persze nem esett jól, de sokkal jobban érdekel, hogy miért akar bántani?
2014. dec. 7. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább egyszer igazat mondott... Ha máskor nem is.
2014. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem illettet össze ha ő fiúsabban viselkedik, mint te, te meg lányosabban mint ő.
2014. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, lezártuk, mint kapcsolatot. Ezért nem értem. Lehet sértődött, mert nem igazán akarom visszaszerezni.
2014. dec. 7. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Vagy csak kimondta amit amúgy is gondolt.


Vigyázz, vigyázz a csajok nagyon jól tudnak hazudni és/vagy színészkedni

2014. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értelme nem sok, de mivel nem tudjuk meddig voltál vele, így nem lehet biztosat mondani. Ha mondjuk több évig akkor ő a madár mer' ha ennyire rossz voltál akkor minek áltatott. Ha meg kb 2-3 hónap akkor még akár pozitív kritikának is felfogható.
2014. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majdnem egy év volt. Sokáig haverkodtunk, mert nekem külsőre nem volt az esetem. Szépen lassan megszerettem, de mások vagyunk, eléggé frigid is volt /lehet csak miattam/, bár számomra zavaróan gátlásos is volt.
2014. dec. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!