Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok és álmodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok és álmodok vele sűrűn?

Figyelt kérdés

nem tudom elfelejteni,már nem tartom a kapcsolatot vele 3 hónapja..minden nap gondolok rá,álmodok vele.Néha sírok miatta.De nem érzem azt,hogy szeretném.Nyári táborba találkoztunk egy suliba járunk most már. Sajnos minden nap látom.csókolóztam egyszer vele kavartunk..stb Nem értem ,hogy ez mi.Valahogyan mindig bekerülaz álmomba. Valaki tudna segíteni?vagy hasonló történt vele kérlek írjon

L14



2014. dec. 7. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért van mert sokat gondolsz rá..
2014. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de miért nem tudom elfelejteni? lehet ,hogy szerelmes vagyok belé mert én ne érzem úgy.
2014. dec. 7. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

pszichológus? szüleid?


nem vicc nekem egyszer segített túllépnem

2014. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!