Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy nő szerelmet vall egy férfinek, és az visszautasítja? És miért teheti?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 01:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igazad van. De már megtörtént :) Az volt a gond, hogy nagyon ritkán találkoztunk, és nem tudtam, mikor láthatom legközelebb... :/
2014. dec. 8. 11:27
 12/17 anonim ***** válasza:
Nocsak! És hogy alakult, ha nem titok?
2014. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A kérdést már azután tettem fel, hogy vissza lettem utasítva... :)
2014. dec. 8. 11:36
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy ha szerintetek nem túl gyakori, akkor ezek szerint ez azt is jelenti, hogy a legtöbb férfi attól függetlenül nem utasít vissza nőt, hogy mennyire tetszik neki a külseje? Hát, nem tudom...
2014. dec. 8. 12:13
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez butaság, kérdező. Csak itt sok a kiéhezett ember, akik bármilyen nőre rávetnék magukat...


Az igazság az, hogy épp annyi esélye van egy szerelmet valló nőnek, mint egy szerelmet valló férfinak: 50%-50% - azaz vagy sikerül, vagy nem.

Ez függ attól, hogy szabad-e, tetszel-e neki, hogy hogyan gondolkodik a dolgokról és a körülményektől is.


Nem lehet megjósolni. Neked sajnos nem sikerült, ki tudja mi okból. Ez nem azt jelenti, hogy nő ne kezdeményezhetne, csak alátámaszotta a korábbi hozzászólásom, hogy jól fel kell vezetni a dolgot.


(amúgy a tipikus nőcsábász férfiak szerint nem a nő dolga az ilyesmi, mert így nincs meg nekik "a vadászat öröme", de ez tipikusan a nőcsábász férfiak sajátja, velük meg amúgy sem célszerű kezdeni. Egy normális férfit nem fogja ilyen ok miatt zavarni.


Bárhogy is, ezer+1 oka lehet egy elutasításnak, amibe itt nem látunk bele. Sajnos nem sikerült neked, de legalább így tovább tudsz majd lépni, hisz Te mindent megtettél. :) Idővel kihevered és lesz más.

2014. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van, akinek az egójának jól esik, hogy nemet mondhat egy lehetőségre. Valójában magának hazudik az ilyen, mert visszakapja az élettől, és legközelebb őt ejtik pofára, hogy csak úgy csattan...
2014. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én már utasítottam el pár lányt ,aki szerelmet vallott, mert nm lett volna értelme hiú dolgokkal áltatni őket.
2014. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!