Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menthetetlenül aszociális lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlenül aszociális lennék?

Figyelt kérdés

Társaságban egyszerűen elfog egy "belső fáradtság" és noha rengeteg helyen tudnék poénkodni,sztorizgatni stb. egyszerűen nem szólalok meg mert nem érzek rá motivációt,fárasztónak érem. Pl. ha ül mellettem egy csaj akkor is érzem hogyan tudnék vele beszélgetni de inkább ülök csendeben magam elé nézve mert az kényelmesebb..

Aszociális lennék? Ilyen maradok örökre?

(még csak egy hete)19/F


2014. nov. 20. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
érdekes, én is ilyen lettem pár éve. nem lehet, hogy inkább csak kedvetlen vagy alapból és emiatt sem pörögsz fel társaságban? meg mert gondolhatod, h a végén úgyis a gyökereké a csaj...?
2014. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja..kedvetlen vagyok.
2014. nov. 20. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:
a végén úgyis a gyökereké a csaj
2014. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség.
2014. nov. 20. 23:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak simán introvertált vagy 20/l.
2014. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok szeretek társaságban lenni de nem nagyon tudok elkezdeni beszélgetni
2014. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg introvertált vagy, de ez mellé lehet, hogy kezd kialakulni nálad is a depresszió.
2014. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég sokan vagyunk így úgy néz ki. Én is világ életemben ilyen voltam. Igazából el is fogadtam magam, csak sajna azt nehéz elfogadni, hogy a lányokkal a büdös életben nem fogok tudni értelmesen kommunikálni. Közben pedig vágyom rájuk. :/
2014. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Kommunikálj velük a neten. Úgy nem nehéz.
2014. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
2014. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!