Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a transzfesztit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a transzfesztita és a crossdresser között?

Figyelt kérdés

Jó öreg gugli barátom nem segített :(

Ezt a crossdressert korábban még nem is hallottam.



2014. dec. 9. 12:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Csak hogy tisztázzuk a dologokat, hogy mi micsoda.


Transzszexualis: ha az adott ember rossz testbe szuletett, pl ferfi de no szeretne lenni, kesobb muteti beavatkozast is tervez, de nem feltetlenul

Transzvesztita: ha egy ferfi teljes mertekben nonek oltozik es nokent is viselkedik, altalaban nagyreszuk biszexualis vagy meleg

Crossdresser: ha egy ferfinek az jelent oromet, ha noi ruhakba oltozhet, de emellett teljes mertekben hetero, lenyegeben egy kettos eletet el


Udv

2014. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
92%

Megjegyezném, a crossdresselés amolyan extrém sport, ahol a crossdresser azt kockáztatja, hogy az emberek felismerik a "kis titkát." Amolyan játék a tűzzel, és tényleg ad egy szexuális izgalmat is.


(Most őszíntén, fiúk, nincs bennetek a perverz vágy, hogy ti lehessetek a bombanő, akinek a kegyeiért egymást tiporják a többiek? Ha csak a poén kedvéért is?)

2017. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Meglepődnétek (mármint azok, akik szerint a crossdresserek nem heteró férfiak), hogy hány férfi vágyik arra, hogy néha női ruhát vagy ruhadarabot vehessen fel... Csak hát pont az ilyen nézetek miatt alig merik páran felvállalni ezt... Én akinek eddig elmondtam, hogy heteró crossdresser vagyok, az mind nő volt, és mind megértő volt. Sokkal elfogadóbbak. Mi is férfiak vagyok, nőkkel fekszünk le, csak időnként szeretünk női cipőt felvenni, pl... Mert jó és kész...
2017. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok Crossdresser mert tetszik és élvezem. Azon kívül izgalmas. De nem vagyok meleg, a feleségem is szokott crossdresser lenni. Ilyenkor nem vagyunk valami vonzóak egymásnak de baromi jó buli mint például a farsang.
2021. aug. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazából mindkettő ugyanaz, csak szinonimák. A transzvesztita kicsit régies, és hordoz egyfajta pejoratív hangsúlyt is (különösen, ha pl. "transzi"-nak rövidítik). Ellenben a crossdresser jobban hangzik, és jobban meg is fogja a lényeget, hogy az illető úgymond "átöltözik". Igazából "crossdresser" a legtöbb európai kultúrkörben élő nő is, de 100 éve már megszokta a világ társadalma ezt, ellenben a férfiak ruhaviselete még sajnos megbotránkoztató tud lenni. Én azt vallom, nem kell teljesen nőnek öltözni, hogy az ember crossdresser legyen. Én pl. simán viselek magassarkút és/vagy szoknyát, miközben nem viselek parókát, nem vagyok kifestve és nem veszek fel műmellet. Először nehéz elindulni, de ha az ember elég bátor, utána már menni fog. Ahol most élek (Prága), nem vagyok feltűnő jelenség, sőt, van is egy ismerősöm, aki ugyanígy van vele. A felesége is támogatja ebben. És ahogy nézem az instán, rengeteg ilyen heteró férfi van még, akinek bejön pár női ruhadarab. Ettől nem leszünk melegek. A ruhának nincs neme, csak a társadalom aggatja rá...
2021. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!