Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy fiuval már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiuval már vagy 2-3 éve. Ahogy megláttam abban a percben éreztem hogy ő másabb mint a többi. De de most nem tudom hogy mivan?

Figyelt kérdés
volt csók..aztán tegnap a barátnőm előttem mondta neki hogy szerelmes volt belèm ő pedig azt mondta:ohh persze pont belè..ő volt a mindenem nem?(ezekszerint nem)aztán a fiu öccse azt mondta hogy csak szeretted ha megcsókoltad..azt mondta hogy az nem azt jelenti akkor semmit sem jelentett...nemèrtem..akkor mièrt?mi legyen èn vele akarom leèlni az èletem...+vele meghalni ès ez komoly!!szokták mondani hogy mindenkinek van 1 aki mindig is ott lessz a szíve mèlyèn!nekem ő de ő mègcsak járni sem akar velem mit tegyek?
2014. dec. 9. 13:29
 1/5 anonim válasza:
Hát ez ciki. De figyelj! Nem vagy egyedül. Sokan még csak megcsókolni sem tudják életük szerelmét. De szépen fogalmaztam. :)
2014. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érti valaki a leírtakat?

A szavakat értem, de a szöveg nem áll össze értelmezhető mondandóvá.

2014. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos fiatalka vagy még...ilyen életed szerelme lesz még egy pár.
2014. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mi hogyan történt
2014. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kettesnél a pont. Azt sem teljesen világos, hogy a sztoriban van-e még szerelem azon kívül, amit a kérdező érez. És akkor ki kinek mit mondott?

Annyit mondjuk értek, hogy smároltatok, de a srác részéről ennyi is volt. Figyelj: nem érdemes egy ilyen alak miatt bánkódni! Majd jön egy másik, normálisabb, aki nem úgy matat a lányok szájában, mint más a farzsebében.

2014. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!