Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elment a kedvem egy lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a kedvem egy lánytól randin, mikor azt kérdezgette, mennyit keresek, meg van-e sok félretett pénzem. Jogos?

Figyelt kérdés
Mikor sorozatosan ilyenre terelte a témát zavart, fogtam kifizettem amit rendeltünk és otthagytam.
2014. dec. 9. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jogos!

Mi köze hozzá? Még csak most ismerkedtek, ő még tulajdonképpen egy idegen!

De legalább most az elején tisztázódott, hogy ő tulajdonképpen mit is akart tőled.

2014. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ez komoly? hogy lehet ilyet kérdezni?

persze, hogy jogos. nekem is elmegy attól a férfitól a kedvem, aki a pénzével dicsekszik vagy az enyémről faggat

2014. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jól tetted kérdező!
2014. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos.
2014. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
igen az, de előtte a fejéhez vághattál volna pár nagyobb számot mint a valódi, had őrlődjön...mondjuk talán ez is elég tanulság volt a számára...remélhetőleg...vagy elmondhattad volna miért is hagyod ott :)
2014. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen teljesen komoly, nem most ismerkedünk mert ismerem őt rég 6-7 éve de nem tartottunk soha közelebbi viszonyt meg nem is nagyon beszéltünk, csak most ahogy összefutottunk többször elkezdtünk randizni.
2014. dec. 9. 13:55
 7/18 anonim ***** válasza:
Most Én vagyok a végtelenül naív ha úgy gondolom, hogy ez egy kamu kérdés?
2014. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
egy bizonyos kor felett,azért kell a megtakarítás... lehet azért kérdezte,mert nem fizetted ki utána a kávéját.
2014. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
bocsi,vagy látta, h nem szívesen fizetnéd ki :D
2014. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos!
2014. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!