Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elment a kedvem egy lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a kedvem egy lánytól randin, mikor azt kérdezgette, mennyit keresek, meg van-e sok félretett pénzem. Jogos?

Figyelt kérdés
Mikor sorozatosan ilyenre terelte a témát zavart, fogtam kifizettem amit rendeltünk és otthagytam.
2014. dec. 9. 13:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a kávén lett volna hangsúly :D

Bár lehet nem szándékosan tette de konkrétan feltette a kérdést, hogy ..... elmondtam mi a foglalkozásom... "és mennyit keresel vele ? " Mondtam egy kb összeget utána jött a következő kérdés, hogy tudok-e belőle félretenni meg szoktam-e.

2014. dec. 9. 14:04
 12/18 anonim ***** válasza:

iszonyatosan kellemetlen XD

de jól tetted szerintem

2014. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Még baráti társaságban sem kérdezünk rá egymásnál, hogy ki mennyit keres, meg mennyi pénze van. Idegeneknél meg pláne.

Én nőként sem mondom meg a pontos összeget. Ez számomra magánügy.

2014. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Szergej55 ***** válasza:
Nem lehetett jó ekkora gyökeret kifogni, de ne izgulj, nem ez a szerencsétlen hülye az egyetlen ilyen.
2014. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amúgy is csak a pénzed érdekelte,nem pedig te.Jól tetted hogy otthagytad.
2014. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem egy barátomtól, aki külföldön dolgozik, h mennyit lehet keresni az ő munkájával, tud-e félretenni, mondjuk azt nem, h szokott-e.


De randin elég nagy bunkóság ezt feszegetni.

2014. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Minek teszed fel a kérdést, ha úgyis tudod a választ és el is várod, hogy azt válaszolják, amit te gondolsz?
2014. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem Alexának hívják a csajt? Ő ilyen. Sö2 az anyja is. Így kezdte első alkalommal az egyik barátomnál a csaj muterja: "és, mennyit keresel, van sok félretett pénzed?" Pfff. Cigók!
2015. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!