Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor kell elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor kell elmondani nektek ilyen jellegű titkot?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek egy fiúval, elkezdtek járni minden jól megy stb..


A titok: Apám többször volt elítélt, 3szor ült börtönben. Ezt mikor illendő elmondani ?


2014. dec. 9. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
amikor már a halálotok végén vagytok :DDDD
2014. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Csak én. válasza:
100%
Huh...hat en is hasonlobam vagyok...en asszem 2 hinap utan mondtam el neki....de elotte is celoztam.de ez a kapcsolat melysegetol is fugg
2014. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. A kapcsolatotok komolyságától függ, nem pedig, hogy mennyi ideje vagytok együtt.
2014. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Félek, hogy elítél emiatt engem.
2014. dec. 9. 21:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja a volt párom ezt egy hét után Közölte velem. De itt nagyon függ attól milyenek a felek és mennyire befogadóak ilyen téren. Szerintem ez nem baj. Az apák bűnei miatt ne a gyerekek bűnhődjenek, meg amugy is, nem Te követted el. Téged kell szereznie. Nem?! :D
2014. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha szeret, nem fogja érdekelni, hogy az apádat többször is elitélték. Mindenkinek vannak a családjában gázos rokonok és ha te becsületes, törvénytisztelő, normális férfi vagy, ez nem lehet akadály.
2014. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jó lesz ha apád berántja a kéziféket, mert már jó ideje él a 3 csapás törvény.
2014. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

miért volt amúgy börtönben? talán az is számít.

de szerintem is attól függ mennyire komoly a dolog.

2014. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

1. liliomtiprás (16 volt, a láyn 13)

2. őrszolgálatba való alkoholizálás.

3. orvgazdaság.

2014. dec. 9. 21:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Oh ez nem ügy. Szerintem ha megbízol benne, akkor nyugodtan elmondhatod neki.
2014. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!