Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen eset? Nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quasar07 kérdése:

Reménytelen eset? Nincsen semmi esélyem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba.

Az a bajom, hogy nincsen semmiféle kommunikáció közöttünk. Ha egy társaságban vagyunk általában levegőnek nézzük egymást, sosem beszélgetünk.. Én meg félek kezdeményezni, meg amúgy is lehet, hogy csak beégnék, mert annyira szánalmasnak tart.. Kb. Augusztus óta nem szóltunk egymáshoz, és nem mindig köszönünk egymásnak.

Már nem tudom, hogy mit csináljak.. Felejtsem el? Vagy mi?

Amúgy voltak olyan pillanatok, amikor láttam rá esélyt, hogy érez valamit irántam. Ma is csak annyi történt, hogy összenevettünk. Már annak is örülök , ha rám néz. Hozzáteszem azért, hogy átlag lány vagyok, tehát valahol félúton a csúnya, nyomi és a nagyképű p*csa között...

Barátok se lehetünk sosem?



2014. dec. 12. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet priviben, és megpróbálok valami okosat mondani.
2014. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért milyen a srác akibe szerelmes vagy?
2014. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért milyen az a srác,akibe szerelmes vagy?
2014. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 ezt hogy érted?
2014. dec. 12. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedik veled,neki milyen a külselye? hogy ennyire önbizalom hiányod van
2014. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hülye vagy, bocsi. Nem úgy kéne kezdeményezni, hogy szerelmet vallasz, mert az kudarc lesz jó eséllyel. De össze lehet haverkodni és majd meglátod, akar-e többet... így nem leszel nyomulós sem.
2014. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 Hát nem keresi a társaságom, nem is szól hozzám, de ha véletlen rám tévedne a tekintete akkor mosolyog és mélyen a szemembe néz:) Nevet a vicceimen. És ennyi igazából. A közös ismerőseink megpróbáltak minket összehozni, több-kevesebb sikerrel.. Volt egy időszak, amikor tetszettem neki, de nem akart velem járni.

Külsőre olyan mint egy fiú xd Menőbb kategória.

2014. dec. 13. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha mosoly csalsz a arcára, akkor van esélyed tuti
2014. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!