Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek van valami ertelme? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van valami ertelme? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szoval tavaly elott kozeledett hozzam egy srac, de nem erdekelt. Tavaly tavasszal veletlenul elkerultem par csaj ismerosommel abba a barba, ahova o is jar, majd neztem ki a fejembol, erre azt vettem eszre, hogy amikor kiment az ajton megallt, es ramnezett, es kozben mosolygott. En persze nem ot neztem, de lattam, hogy mit csinal.

Iden nyaron megint ugyanez volt a szituacio, az egyik baratnommel ultunk a barban, o megint ott volt, epp indult haza, amikor megint ugyanezt eljatszotta, inult az ajto fele, megallt, es pont az ajtoval szemben ultem, majd hatrafordult, ramnezett es elmosolyogta magat. Utana meg 1x talalkoztam vele, akkor is legalabb fel orat bamult.


2014. dec. 13. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ebben nincs semmi bonyolult. tetszel neki, ennyi
2014. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De vagy 3 eve?
2014. dec. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!