Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri bejelölnöm? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri bejelölnöm? Lehet belőle kapcsolat/barátság?

Figyelt kérdés

A vonaton már többször is láttam egy lányt.

Elég szép, korombeli. :) Ma nem volt hely és

megkérdeztem, hogy leülhetek-e vele

szemben. Tök kedves volt, például amikor

elkezdtem enni jó étvágyat kívánt. Amikor

leszállt, akkor is elköszönt és további jó utat

kívánt.

Elég félénk vagyok, nem mertem elkezdeni

beszélgetni vele, amit már bánok :S

Facebook-on végül rátaláltam a lányra. De

itt meg látom, hogy kapcsolatban xy-nal.

Most szerintetek mit tegyek? :/

Bejelöljem? Egy próbát megér? Ha

bejelölöm, akkor mit mondjak neki, hogy

hogy találtam meg!? Kérlek, segítsetek.

17/f


2014. dec. 13. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nagy a szerelem kettejük közt akkor én lehet, hogy várnék a bejelöléssel mert így belecsúszhatsz a friendzoneba. Ha ez nem probléma neked akkor jelölj bár szokatlan így teljesen ismeretlenül kizárólag baráti szándékból csajokat bejelölni...ha én lennék a pasija ezt tuti nem venném be. Nagyon nehéz így okosat mondani,hogy sem róla sem rólad sem a kapcsolatukról nem tudunk semmit. Ez szerintem 50-50 ,h hogy sül el ha jelölsz
2014. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem miután megint beszéltél vele, azután jelöld be. Nincs abban semmi. Vagy manapság már nyomulásnak számít, ha az emberek fészbukon bejelölik egymást ismerősnek? :D
2014. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végülis ja :D

De nem tudom, mikor fogunk megint pont azon a vonaton utazni legközelebb. Elég sűrűn (fél óránként - óránként) vannak vonatok errefele :D

2014. dec. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!