Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kapcsolatból léptem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatból léptem ki es egy hónapja nem voltam nővel. Gáz ha elmegyek egy fizetőshöz?

Figyelt kérdés
Azt hozzá kell tenni hogy nagyok az igényeim. (Napi 2-3)
2014. dec. 14. 05:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is igényelném a napi 2-3almalmat (nő létemre) de megsem fordulna ilyen a fejemben.
2014. dec. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem, a te pénzed, a te döntésed, a te életed, amiben azt csinálsz, amit akarsz.
2014. dec. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért a nemi betegségekkel jobb, ha számolsz!! Te képes lennél egy olyan nőt döngetni, akiről tudod, hogy bárki "megfordulhat" benne? Nincs undor érzeted?
2014. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hehh, nekem 3 éve nincs párkapcsolatom férfi létemre, és a szexet is megválogatom hogy kivel csinálom és kivel nem.


hogy lehetsz ily igénytelen?


2x voltam a 3 év alatt nővel, 1 éve meg már senkivel, pedig lehetett volna...

2014. dec. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem rohadtul nem gáz.Ha neked se gáz akkor menj én nem foglak kérdezgetni róla.
2014. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát elég udorító. szerezz egy dugipajtást inkább!
2014. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gáz...
2014. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én 26 éve nem voltam nővel, mégse fordul meg a fejemben, hogy fizessek a szexért noname embernek, akit nem ismerek és semmi vonzalom sincs közöttük.



Az, hogy te mit csinálsz, meg magasról lesz@rom!

2014. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!