Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm, akivel sülve-főve együtt lógtunk, teljesen normálisnak tűnt, nem vettem észre rajta változást, nem is mondta hogy lenne valami gondja.


Viszont pár napja tudtam meg, hogy az apját lecsuktát nemi erőszakért. Amin teljesen ledöbbentem, az az hogy a saját lányával erőszakoskodott.


Az eset nagyjából fél éve történt.


Hogyan volt képes feldolgozni a történteket és azt mutatni, hogy semmi baja? Nem tudom elképzelni sem. A szívem szakad meg érte! :(


20L


2014. dec. 14. 22:49
 1/6 RRR ***** válasza:

teljesen sehogy

viszont a dilidoki segíthet sokat

2014. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy feldolgozta? Csak a tobbi emberre nem tartozik igy nem hireszteli..
2014. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Evergrey ***** válasza:
100%
Teljesen normális önvédelmi reakció, hogy amennyire tudja, kizárja a tudatából a történteket. Szerintem most még te se nagyon éreztesd vele, hogy tudsz erről, még elég érzékeny a téma. Persze ha ő beszélne róla az más, a lényeg, hogy támogasd.
2014. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azóta beszélt neked erről ?


Beszélgess vele sokat, nyugtasd meg, legyél vele amennyit csak tudsz, csináljatok sok közös programot, támogasd mindenben amiben csak tudod.


Az erőszakoskodásról elég nehezen beszélnek az emberek sajnos.


Biztos nem dolgozta fel őket, ilyen esetben ajánlott szakember segítsége is mert később ebből komoly gondok lehetnek.

2014. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem hogy fel lehet dolgozni, ezt max eltitkolni lehet. Van aki van annyira erős, hogy még a közvetlen környezete sem látja rajta, ha valami nagyon bántja, ő is ilyen lehet.
2014. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 7 évig voltam úgy depressziós, hogy senki nem vette rajtam észre...nem feltétlen kell a külvilágnak látnia mindent...gondolom magában egyedül dolgozza fel, vagy őrlődik rajta...nem tudom ezt hogyan lehet pontosan feldolgozni, mert nekem nem voltak ilyen dolgaim...vagy elnyomja a fájdalmat, vagy egyedül küzd vele, vagy vár valakire akiről úgy érzi megérti, tud segíteni...vagy már meg is találta és már a gyógyulás útjára lépett...
2014. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!