Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy olyan mértékű csalódást, ami gyakorlatilag teljesen kikészíti lelkileg az embert?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű nő akibe szerelmes vagyok. Ő ezt nagyon jól tudja, mert nyíltan egyenesen a szemébe mondtam. Ő is érez irántam valamit, de nem biztos magában mit, mert van valakije, és ez elfolytja benne a dolgokat. Az illető iránt már nem érez semmit sem, elmondta nekem, csak vele van ő sem tudja miért és miért nem lépet már ki, nincs tisztában önmagával. Nekem meg azt mondta, hogy nem tudja most viszonozni ezeket ez érzéseket, és bántja, hogy fájdalmat okozott nekem, és tudja, hogy nem így kellett volna viselkednie, hogy én belé essek ennyire, de talán később ha megoldja a dolgait talán akkor lehet valami, mert nem vagyok közömbös neki, de nincs meg ami kéne most a helyzet miatt. Minden nap találkozunk és beszélünk munkánk miatt, és egyszerűn hatalmába kerített ez dolog és nem vagyok önmagam. Nem érzem jól magam, mindig rá gondolok és arra az illetőre, aki vele van úgy, hogy nem is szereti igazándiból (Ja és az illetőt ismerem is.), nem alszom. És hogy mit rontottam el, mit tegyek még, hogy leg esélyt kapjak, nem tudok más nőre úgy nézni ahogy kéne, mert mindig ő jár a fejemben. Minden meg van benne ami nekem kellene, ilyen nőről álmodoztam, itt van karnyújtásnyira, és egy lehetetlen helyzet miatt nem lehet semmi sem .. és úgy fáj ez az egész, bele őrülök!! 22/F
2010. aug. 11. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen érzés ez, amit leírtál, én is megjártam ezt a "poklot" (mert, amikor benne vagy, tényleg annak tűnik), csak én 1 kicsit másképp voltam.. Én is borzasztóan szerelmes voltam és úgy éreztem ő az, aki nekem kell, sose fogok tudni másra nézni.

Azóta rájöttem, hogy más is van olyan jó, mint ő (vagy jobb, mert közben rájöttem, hogy egy szemét volt, de ez már más téma:D), hiába éreztem akkor úgy, hogy ilyet mint ő, többé nem fogok találni az életben. Rájöttem, hogy az élet nem arról szól, hogy van EGY nagy Ő és senki más a világon. Igenis sok kis ő van akikkel nagyon jó lehet és mondjuk egyik se jobb, mint a másik, csak más. A nagy Ő kiléte attól függ, kit szeretsz most éppen.

Sok idő szükségeltetik és az (a legfontosabb szerintem), hogy lásd, hogy az élet szép és ne keresd a boldogságot, hanem légy boldog. Legyél boldog a tudattól, hogy szép az élet és süt a nap és hamarosan neked is lesz valakid, akivel sokkal jobban fogod magad érezni és nem azért feltétlenül, mert az a lány jobb lesz, mint ez.

Mikor nagyon bánt, legyen valaki, akivel megbeszélheted ezeket. Hidd el, nem érdemes szomorkodni és várni valaki után. Te csak legyél boldog! Nekem sikerült. ;)

2010. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelek, és ez pozitívum, és jól is hangzik. De az a nagy baj, hogy nincs olyan valaki akivel mindezt megbeszélhetném, vagyis van, de ők meg csak erősködnek és nyüstölnek, hogy tartsak ki, és talán akkor minden jó lesz és megváltozik!! Ne adjam fel. De ha nem adom fel és folytatom, nekem még jobban fájni fog, ha mégsem sikerül így is gáz az egész, úgy meg?! Ó de nehéz!! Annyira szeretném ha minden egyszerű lenne...
2010. aug. 11. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem csak te szeretnéd. De valójában sokkal egyszerűbb az élet, mint ahogy most látod és nem is félek attól, hogy erre nem fogsz rájönni. Nagyon sajnálom, hogy nem tudod kivel megbeszélni, ha meg igen, csak bíztatnak az ügyben. Illetve ha bíztatnak az nem baj de én a barátomat csak olyanra bíztatnám, amitől jobb lesz neki nem pedig fáj. Nem mondhatom meg mit tegyél, csak azt, hogy én mit tennék a helyedben. Nem szabad könnyen feladni, de örökké várni sem. Én is sok ilyennel talákoztam már, hogy azt mondta, már nem érez semmit a párja iránt de ettől függetlenül nem dobta volna el mert az kényelmes/esetleg szereti. Max meg megcsalta volna velem az a srác akiről említést tettem azt meg nem akartam és feltételezem, hogy te sem akarod.

Szerintem próbáld magad túltenni rajta, majd jön az igazi aki csak téged szeret magadért és te is őt. És akkor már ez a lány nem fog érdekelni (tapasztalatból mondom;).

2010. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!