Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szerettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szerettek a férfiakban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 11:38
1 2
 1/18 Kurtz Bickle ***** válasza:
0%

ne higy nekik a pézt szeretik meg a jó kocsikákat meg h látyák h veled ám nem lehet packázni!!! aki közelébe megy saller neki , ha viszabeszél a nö ugyanez neki is oszt megtugya hol a heje!

emelett nem árt ha müvelt okos romantikus és kigyurt is vagy akácsak én

nekem hihetsz , bevált

megyünk is kocsikázni a szoliba aztán este buli ! na pá

2014. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Külsőre: szem-tekintet,szép mosoly-szép fogak,szép száj,összhangot a külsejében-öltözködés,testtartás,arányosság kg-tól függetlenül,mosolygós


Belsőre: ki tudja fejezni magát,választékos szavakat használ,de nem arrogáns,fel tudok nézni rá,mert pl a szakmájában ügyes,szorgalmas,szereti azokat a dolgokat,melyeket én is(pl szabadidős programok)



kedves,humoros

2014. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent...
2014. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Ezek?

Pénzedet,farkadat...

Ha ez a kettő megvan a küső és a belső nem számit.


Engem is megcsalt a studioszobában a nőm

Eminem voltam,sziasztok

2014. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
A nőknek a pénz fontosabb, mint a férfi. Valójában elvannak magányosan is, őket a pénz boldogítja...
2014. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Persze,hogy pénz kell nekik.

Nézzed már azokat a csunya vagy öreg sztárokat...szépség kiránynő feleségük van:)

2014. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi megkeseredett ember van itt. :D
2014. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Azért szerintem ne írjuk le a lányokat, sehol sem lennénk nélkülük, ami persze fordítva is igaz. Egyszerű dolog ez, csak hajlamosak vagyunk erről is megfeledkezni. Mindkét nemben vannak érdek kapcsolatok, de azért nem hinném, hogy ne vonzódnának a fiúkhoz. Lányok, ne haragudjatok légyszi az ilyen véleményekre, mint amiket többen is írtak, nem mindenki általánosít.
2014. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem vagyok megkeseredett.
2014. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#8

Mi a rákot nyalizol itt?:D

Azt hiszed ezzel bevágodsz majd náluk?:D

2014. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!