Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mi az a dolog a...

Lányok, mi az a dolog a férfiakban, amely felkelti bennetek az érdeklődést irántuk?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 19:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A hasonló érdeklődési kör.
2014. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem fogják bevallani, de vagy a külső, vagy a pénz.
2014. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:

szerintem se a pénz se a külső nem számít

meglátom és beszélgetek vele és tudom, hogy ő egy jó pasi nem tudnám leírni, hogy mi az a dolog 16/l

2014. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Intelligencia, céltudatosság!!!

Nem mondom, hogy a külső nem számít, de mindenkinek más tetszik. Belső tulajdonságok közül az említettek imponálnak a legjobban.

2014. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

"meglátom és beszélgetek vele és tudom, hogy ő egy jó pasi nem tudnám leírni, hogy mi az a dolog"

Én le tudom írni: jól néz ki.

2014. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
2-es: Persze, hogy kell az, hogy jól nézzen ki. DE az, hogy ami nekem jó kinézet, az mindenkinek az-e, az már más kérdés. Igazából nem is érdekel. Szóval igen, kell hogy legyen benne valami, ami tetszik.
2014. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Határozottság, karizma, titokzatosság, intelligencia.

Magasság, szálkás izmok (tehát vékonyabb, a két ajtós szekrényektől hánynom kell), hosszú lábak, csibészmosoly. Barna haj-kék szem kombó hatalmas pluszpont a külsőre. :P


18l

2014. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
43%

Kövezzetek meg, de ha van diplomája (vagy egyetemre jár), az már élből egy jó pont. :)


Legyen egy bizonyos egyénisége. Humoros, vicces, de ennek ellenére okos, illetve intelligens is. Ja, és az sem hátrány, ha bitangmód kedves vagy. Felőlem titokzatos is lehetsz, de abba egy idő után beleőrülök. :P


A külső nem számít. Igen, tényleg nem. Csak bűnözőfejed ne legyen, könyörgöm. (vagy tanulj meg mosolyogni...) Ha muszáj lenne mondanom alternatívákat, akkor a hosszú hajat (minimum akkorát, amelybe bele lehet túrni) és a szemüveget emelném ki. Nem annyira tetszetős, ha kopasz vagy, amelyhez egy meglehetősségen nagy izomtömeg is hozzájárul.


Egyértelműen izgató, ha elegáns ruhákba jársz. Öltöny, ing, you know. Adj magadra, de ha a fenti állítások hellyel-közzel passzolnak rád, nem olyan fontos az igényesség. Majd a barátnőd megnevel. ;)


L/19

2014. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 törpi0311 válasza:
Szerintem nagyon fontos,hogy milyen a srác kisugárzása. Ha magabiztos és van önbizalma(nem egyenlő a nagyképüséggel)az jó pont,és figyelem felkeltő. :)Na meg persze ha mosolyog ;)
2014. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
34%
A magyar nők 90 %-a a pénzt preferálja. Amíg van ..van szerelem utánna???
2014. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!