Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi az amit irigyeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az amit irigyeltek a férfiakban?

Figyelt kérdés

Ha egy jótündér 1 napra férfivé változtatna benneteket akkor mi lenne az a 3 dolog amit biztosan kipróbálnátok férfikét,szóval mi az amit irigyeltek bennünk?

Nem csak szexualitással kapcsolatban,hanem az élet bármely területén,sport,szórakozás öltözködés,testalkat stb.


2013. jún. 28. 11:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%

Semmi.


18/L(eszbikus)

2013. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Álvapisilést

úgy hisztizni hogy senki sem mondja azt hogy "micsoda hisztis p*csa"

és azt hogy mennyire egyszerü egy két nőbe beledumálni bármit. :D


Szerintem

2013. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira szeretek nő lenni, hogy semmit nem irigylek a férfiakból. Viszont marha jó, hogy vannak!:D
2013. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell menstruálnia.Nem ő fog szülni.Nem várják el tőle "annyira" a házimunkát mint tőlünk.
2013. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Na ilyenekre gondoltam,van humorotok!Jók vagytok!
2013. jún. 28. 11:35
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Én mindent, én férfi akarok lenni. Megkérném a tündért, hogy ne csak egy napra szóljon. :D
2013. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Állva pisilés.

Egész nap magamat nézegetném a tükörbe, a szép széles vállaimat, megcirógatnám a borostámat.

Aztán elmennék egy férfi zuhanyzóba és sunyiba legeltetném a szemem a felhozatalon.

2013. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

csak 1 dolgot, azt hogy nem menstruálnak :D

amúgy semmit, imádok nő lenni :D

L

2013. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Látom a főkívánság az állva pisilés..,tényleg sokszor nagy előnye van,és a menstruáció hanyagolása.A focit nem irigylitek,nem akarnátok jó futballisták lenni,vagy a sör imádata?Ágyban mit irigyeltek.,mit próbálnátok ki férfiként?
2013. jún. 28. 11:52
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

sem a focit, sem a sört nem irigylem :D ezeket nőként is tehetem :D

az ágyban sem irigylek semmit :) még mindig csak a havi gond hiányát D:

2013. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!