Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam valaki tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam valaki tudtára kíméletesen, hogy nem lesz köztünk semmi?

Figyelt kérdés
Üdv!Szóval 19 éves srác vagyok.Focizok,nem mondanám,hogy helyes vagyok viszont jó a szövegem,magas vagyok,és izmos szóval a legtöbb lány akire hajtottam összejött(nem dicsekedés)szóval volt egy lány akivel kiskorunk óta ismertük egymást,a szüleink barátai az ő szülei barátai is.Szóval ő 1 évvel fiatalabb nálam.Amikor ez történt én 17,ő 16 volt.És hát egy ideje sejtettem,hogy szerelmes volt belém ami sok dologból kiderült én viszont nem éreztem semmi többet barátságnál......szóval megpróbáltam a legkíméletesebben a tudtára adni ezt(Ahogy tudtam). Viszont ebből egy hatalmas veszekedés lett és utána évekig nem beszéltünk...aztán idén megtudtam,hogy nála ez komoly pszichés problémákat okozott,pszichológushoz kellett járnia stb,stb...viszont én mióta ezt megtudtam nem tudok aludni,folyamatosan ezen jár az eszem,nem bírom.Olyan szinten lelkiismeret-furdalásom van,hogy valakinek tönkretehettem egy életre a fiúkhoz való viszonyát(az is kiderült,hogy azóta nem barátkozik kerüli a fiúkat)....én tényleg megpróbáltam mindent de nem ment és nem tudom most mit csináljak......szerintetek az én hibám?Mit rontottam el?
2014. dec. 15. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Kifogtál egy labilist leányzót. Egy 16 évesnek nem szabadna ilyen szinten megzuhannia egy nem beteljesülő kapcsolattól.
2014. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem mindegy hogy adtad tudtára. Én is lány vagyok és 5 éve szerelmes vagyok egy fiúba ő nem szeret engem de nem hiszem hogy akkora pszichés próblémái lennének emiatt valakinek...Talán azt rontodtad el hogy nem kerested sokszor a társaságát és ugyanúgy kellett volna vele bánnod. Meg elhívhattad volna randira hátha lenne valami de így most már ne...nem vagy hibás max túl jó képű ;)
2014. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!