Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ha azt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha azt mondjátok, hogy egy nő nagyon fontos számotokra, ezt hogyan értitek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, hogy nagyon kedveli a nőt, szereti a társaságát, a természetét, és ha esetleg megszakadna a kapcsolat, az igencsak fájna az illetőnek.
2014. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi férfiak ezt szó szerint úgy értjük, ahogy mondjuk. Nem nők vagyunk. Nem kombinálunk, célozgatunk és taktikázunk.
2014. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A "Nagyon fontos számomra" azt jelenti a férfiak fejében, hogy "NAGYON FONTOS SZÁMOMRA". Se többet, se kevesebbet. Ők ilyenek. Nincs kombináció, nincs mögöttes tartalom.
2014. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szerelmes lehet a nőbe?
2014. dec. 16. 09:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ezt nem mondta! Csak azt, hogy fontos neki. A lényeg az, hogy fontos, teljesen mindegy, hogy milyen címkét aggatsz az érzésre, nem? Nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani szavaknak.
2014. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szerelmeként, lehet, hogy barátként fontos. Lehet, hogy ő se tudja pontosan, csak azt, hogy fontos - fájna, ha nem lenne, megszakadna a kapcsolat.
2014. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy fontos még nem biztos hogy szerelem is van a férfi részéről. Szerintem ha még nem mondta ki akkor még nincs. De ha fontos neki a nő, akkor idővel kialakulhat az is. De csupán ennyiből még nem következik, hogy szerelmes is.
2014. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

"szerelmes lehet a nőbe?"


Nem. Akkor azt mondana: Szerelmes vagyok beled.


A ferfiak egyszeruek mint a faek.

2014. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem nekem mondta,hallottam hogy a haverjanak mondta ezt mikor rolam beszeltek!
2014. dec. 16. 10:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mondta, hogy szerelmes beléd, hanem hogy fontos vagy a számára.

Nekem is vannak lány és fiúbarátaim, akik nagyon fontosak a számomra. De ettől még nem vagyok beléjük szerelmey.

2014. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!