Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pasi akit izgat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akit izgat, ha egy nőnek szőrös a lába, vagy bármely más testrésze?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van, arról pl tudok, hogy vannak hónaljszőr fetisiszták, de szerintem legtöbben maximum a punciszőrért rajonganak.. :)
2014. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Imádom, ha tiszta szőr a feje teteje és derékig lelóg neki.
2014. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a punciszőr izgat, semmi más!!
2014. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat a természetesség, igen. Azt se bánnám, ha a nők nem borotválkoznának.
2014. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem nagyon izgat,ha egy nő nagyon szőrös.
2014. dec. 16. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Fújj
2014. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fanszőr remekül tud mutatni, akár fazon, akár természetes. Elvégre nekem NŐ kell, nem vagyok én pedofil... :D


A szőrös láb eléggé taszító, pihe szőrök rendben, de az erős szőrzet az szexuálisan taszító normálisan. És igen, le merem írni, hogy normálisan taszító, ugyanis rossz hormonszintre utal. (A szexuális vonzalom kőkeményen a fajfenntartásról szól, sok tízezer éves beidegződésekről van szó. Nem sok férfi fog bukni egy masszívan szőrös női lábra, jól meghatározott biológiai okokból.)

2014. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is izgat ha egy nő szőrös, természetes, főleg intim részen. De ha hónalj, láb is szőrös, az sem baj, csak ne férfiasan. A punci az viszont minél szőrösebb, annál izgatóbb...legalábbis nekem.

Kár h nem nagyon vannak már ilyen csajok.

23/F

2014. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dávid86 ***** válasza:
A hónalja ne legyen szőrös meg a lába sem, havi egy gyantázást ki lehet bírni (én már jó párszor voltam). 27F
2014. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!