Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 15.éves fiú vagyok és van egy nálam fél évvel fiatalabb mostoha hugom. Ő ujjában fura dolgokat csinál: Az utcán meg fogja a kezem és amikor azt mondom hogy azt fogják hinni hogy a barátja vagyok akkor azt mondja hogy nem baj, Amikor Playstation-on játszok az ölembe ül,és kis korunkban is volt amikor velem aludt de most nem értem miért mellém akar feküdni esténként.... Azt hiszem ez nekem is tetszik. Mit tegyek?
2014. dec. 16. 16:45
 1/4 To7ka ***** válasza:
Beszélj vele sokat az érzéseiről, de ne felejtsd el, hogy a bátyja vagy. De ne hibáztasd magad, mert ez tetszik neked, a szüleitek döntése volt, hogy jelenleg ilyen helyzetben vagytok. Valószínűleg ha csak valahol találkoztok és megismerkedtek, szintén megkedvelitek egymást. A "hogyan tovább?" részhez nem tudok segíteni:D Beszélj vele mint egy báty, és gondolj sokat arra, hogy a szüleiteknek ez nagyon fura helyzet lenne.. De ne rágódj rajta, ha szerelem ha nem..:)
2014. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj, de bírnám, ha összejönnétek. Megnézném a szüleitek képét, amikor tálaljátok nekik a hírt, miszerint a gyerekeik együtt vannak. :D
2014. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele de ő azt mondta nem zavarj ha a szüleink furcsálják.
2014. dec. 17. 07:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Most mi legyen ? Első akkor csak próbáljak simán a bátja lenni?
2014. dec. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!