Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg le vagyok tiltva facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg le vagyok tiltva facebookon, addig ugye ne próbáljak neki sms t sem írni?

Figyelt kérdés
Egy fél éves gyönyörű kapcsolat ért véget 2 hónapja. A sztori röviden: azt hitte megcsaltam... nem akart hinni nekem. Nem akartam őt elveszíteni ezért naponta vártam rá a buszmegállóban. Szinte könyörögtem neki. Apukája haldoklott a kórházban, de ezt még ekkor nem tudtam, csak hogy bent fekszik. Legutolsó találkozásunkkor amikor már épp elköszöntünk volna akkor ismét mondtam neki hogy ne haragudjon már rám, nem tettem semmit. Erre kiakadt és azt mondta értsem már meg végre hogy ő ezt leszarja és amikor az apja haldoklik nem tud másra gondolni. Ekkor valami olyasmit motyogtam, hogy dehát ezt én nem tudtam. Már nem hallgatott meg, sarkon fordult és otthagyott. 2 napra rá letörölt facebookon és mikor megkérdeztem tőle sms ben miért csinálta, nem jött válasz. Visszajelöltem, mire letiltott. Még mindig le vagyok tiltva de annyira hiányzik. Ő életem szerelme, teljesen kétségbe vagyok esve. Örökre el kéne engednem őt? Amíg fel nem oldja a letiltást, addig ne is próbálkozzak? Félek a reakciójától. Meg hát fb on már ne is írhatnék most neki, marad az sms... De előző sms re sem reagált. Vagy télleg az lenne a legjobb ha adnék még neki időt? Nagyon félek attól hogy tovább rontok a helyzeten ha most sms t írok még neki.

2014. dec. 16. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el,nem Ő esz életed szerelme :) S ne fuss utána..felesleges...sajnos 1x én is elkövettem ezt a hibát,de soha többet..


Hagyd békén,és felejtsd el..Avval a nyomulsz csak szánalmasabb leszel a szemében...Fogd fel,vége..Lépj tovább

2014. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de egészen addig amíg azt nem hitte megcsaltam, minden oké volt, sosem veszekedtünk, kerestük egymást... Olyan hirtelen romlott el minden. Nem tudom elhinni hogy már nem szeret... Jártam pszichológusnál is, akinek mindent elmondtam részletesen. Szerinte vannak emberek akik ha ugy érzik sérelem érte őket, nagyon meg tudnak haragudni, még a szerelmüket is képesek eldobni. Mert ők most azt érzik meg lettek bántva. Csak az idő segíthet...
2014. dec. 16. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:

te magad irtad: " csak az idő segíthet "


Úgyhogy hagyd békén,és ne futkoss utána..teljesen felesleges..Evvel még azt a pici reményt is elveszted,hogy netán keresne...


Ne a múlton rágódj,lépj tovább ( akármilyen nehéz is )

Éld az életed..Koncentrálj magadra!

2014. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!